Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2006-10-09

Spalio 5 d. Lietuvos Žemės ūkio universiteto Žemės ūkio inžinerijos fakultete iškilmingai atidaryta atnaujinta didžioji, amfiteatrinė 130 vietų auditorija.  

Į iškilmingą auditorijos atidarymą susirinko daug garbingų svečių - žemės ūkio ministrė Kazimira Prunskienė, Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Jonas Jagminas ir grupė Seimo narių.

Didžiausios ir moderniausios LŽŪU Žemės ūkio inžinerijos fakulteto auditorijos atnaujinimą finansavo UAB „C. Olsen Baltic“. Teatrinėje auditorijoje, kurioje telpa 130 studentų, nuo šiol vyks ne tik paskaitos, bet ir kiti fakulteto renginiai.

„Studijų kokybei svarbios ne tik žinios, bet ir aplinka, kurioje jaunimas studijuoja. Tikimės, jog jaukioje aplinkoje keisis ir studijų kokybė. Jau dabar studentų ir dėstytojų atsiliepimai yra patys maloniausi “, - sakė Žemės ūkio inžinerijos dekanas prof. Algirdas Raila.

UAB „C. Olsen Baltic“ valdybos pirmininkas P. Dailidė priminė, jog nauja auditorija atidaroma jubiliejiniais metais, nes šiemet Žemės ūkio inžinerijos fakultetas švenčia savo veiklos 60-metį, o įmonė, kuriai mes atstovaujame, – didžiausia žemės ūkio technikos gamintoja pasaulyje – šiemet švenčia savo veiklos Europoje 50-metį.

 „John Deere kompanija kiekvieną dieną į naujas technologijas investuoja apie 4 mln. dolerių. Mūsų verslas pakankamai intelektualus, ne tik pardavėjai, bet ir aptarnaujantis personalas turi turėti daug žinių. Tikimės, kad studijos naujoje auditorijoje prisidės prie to, kad po kelerių metų į žemės ūkio verslą ateis dar geriau paruošti žmonės“, - sakė P. Dailidė.

UAB „C. Olsen Baltic“ generalinis direktorius A. Kavaliauskas prisipažino, jog ne tik jis pats, bet ir beveik pusė įmonės darbuotojų yra baigę LŽŪU Žemės ūkio inžinerijos fakultetą. Bendrovė jau daugelį metų pagal išgales remia universitetą: žiemos metu skolina žemės ūkio mašinas, priima studentus atlikti gamybinę praktiką, įmonės specialistai skaito paskaitas apie technikos naujoves.