Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-03-13

Šis paketas taikomas mašinoms, kurioms yra pasibaigęs garantinis laikotarpis – tai reiškia, kad ir pasibaigus prailgintos garantijos laikotarpiui Jūs toliau užtikrinsite periodinius techninius aptarnavimus, kurių metu bus savalaikiai  keičiami filtrai ir alyvos pagal gamintojo numatytą techninės priežiūros reglamentą. Įsigydami šį paketą  Jūs gaunate:

  • 0 % paslaugų ir atsarginių detalių pabrangimas sutarties laikotarpiu, taip išvengiant kasmetinio kainų pokyčio – pasirašant 3 metų techninio aptarnavimo kontraktą jūs užfiksuojate aptarnavimo kaštus tam laikotarpui ir tai reiškia, kad jums neturės kokios įtakos didėjanti alyvos kaina, besikeičiančios filtrų ar kitų eksploatacinių medžiagų kainos. Pasirašant kontraktą 3 metams techninio aptarnavimo kaštų suma padalinama į 3 lygias dalis, todėl kiekvienais metais technikos priežiūrai jūs iškleisite vienodą sumą pinigų.
  • Nuolaidos eksploatacinėms atsarginėms dalims ir skysčiams – skaičiuojant pasiūlymą techninio aptarnavimo planui tiek atsarginėms dalims, tiek serviso paslaugoms taikomos nuolaidos, kas įvertinus 0% pabrangimą kontrakto laikotarpui šį pasiūlymą daro dar labiau patrauklesniu.  Kita vertus siūlomos nuolaidos eksploatacinėms atsarginėms dalims mažina skirtumą su kitų tiekėjų galimomis alternatyvomis.
  • Nemokama Expert Check paslauga* - galimybė pasinaudoti Expert check patikra leidžia  jums jum priimtinu laiku patikrinti mašinos techninę būklę pagal kasmet gamintojo atnaujinamą patikros anketą. Atlikę patikrą patyrę mechanikai įvertina traktoriaus būklę bei pateikia rekomendacijas bei siūlymus probleminių vietų šalinimui, taip paruošiant techniką būsimiems darbams jums palanakiu metu.
  • Nemokama traktoriaus galios matavimo (taikoma tik 7 ir 8 serijos John Deere traktoriams) paslauga* - puiki galimybė ‘suskaičiuoti traktoriaus arklius’ ir profilaktiškai įsivertininti traktoriaus techninę būklę bei pasirengimą darbams. Savailaikiai įsivertinus traktoriaus variklio būklę mes išvengsime netikėtumų svarbiausių darbų sezono laike, o pašalinę negalavimo priežastis eliminuosime sumažėjusio mašinos našumo ar kuro ekonomijos galimas priežastis;
  • Papildomas pagrindinių mazgų patikrinimas (atliekamas kiekvieno aptarnavimo metu)  - be techninio aptarnavimo patyrę mechanikai trumpos apžiūros metu apžiūrės ir įvertins traktoriaus būklę ir informuos apie  pastebėjus trūkumus, padės juos pašalinti taip užtikrinant 100% technikos pasiruošimą darbui.
  • Palankios apmokėjimo sąlygos – mokėjimas lygiomis dalimis, 30d. mokėjimos atidėjimas.

Sužinokite daugiau!

Aukštaitija +370 687 99756

Dzūkija/Suvalkija +370 682 36949

Vidurio Lietuva +370 616 92859

Žemaitija +370 611 08675