Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2018-04-03

Šios karvės pažaliavo iš pavydo, kai pamatė, kokius žolės ritinius suka naujieji John Deere presai, jų kaimynėms...

Naujieji John Deere presai: didesnė kamera, geresnis suspaudimo laipsnis  ir svarbiausia - ilgiau maistinių savybių neprarandantis pašaras! Pasinaudokite išskirtiniais pasiūlymais ir karvės Jums padėkos!

John Deere fiksuotos kameros presas-vyniotuvas C441R – Speciali pasiūlymo kaina 64 900 eur + PVM


Tai presai skirti didžiausio našumo ir pašarų kokybės siekiantiems ūkiams. 2,20 m pločio Premium klasės kumštelinis rinktuvas surinks masę net ir iš plačiausių ir tankiausių pradalgių. 13 peilių MaxiCut smulkintuvas, su individualia spyruokline peilių apsauga užtikrins 80 mm pašaro pjausnio ilgį. Sustiprinti net 55 mm skersmens kameros ritinėlių guoliai atlaikys net ir daugiausiai išvermės reikalaujančias apkrovas. Unikali hidraulinė plėvelės laikymo stalo sistema leis pakeisti plėvelę greičiau ir lengviau. Vienos ašies preso važiuoklė leidžia pasiekti maksimalų manevringumą galulaukėse. Visų šių savybių dėka, pasiekiamas didžiausias našumas ir kokybė.

 

John Deere fiksuotos kameros presas F441R – Speciali pasiūlymo kaina 35 500 eur + PVM


Vidutinio dydžio ūkiams skirti presai, turintys visas reikalingiausias savybes kokybiškam pašarui paruošti. Didelio našumo HC rinktuvas kartu su 13 peilių MaxiCut smulkintuvu užtikrins greitą masės tiekimą ir smulkinimą. Hidraulinė apsauga nuo užsikišimo atsiveria lygiagrečiai vienodai tiek priekinėje, tiek galinėje dalyje per visą rotoriaus plotį, dėl to be vargo pašalinsite susidarusius kamščius. Rotorius turi integruotas masės tiekimo sraiges šonuose, dėl kurių mažėja užsikišimo rizika, o presas turi mažiau dylančių dalių ir reikalauja mažiau galios. Atnaujinti presavimo kameros ritinėliai išsiskiria 12 aštresnių briaunų, kurių dėka galima presuoti ir sausą pašarą. F441R – tai geriausias kainos ir kokybės santykis!

 

John Deere kintamos kameros presas V451M – Speciali pasiūlymo kaina 33 250 eur + PVM


Tai presai skirti universaliam darbui – puikios kokybės ritiniai pagaminami presuojant tiek sausą, tiek žalią masę, kadangi atnaujinta presavimo kamera turi net 3 varomus ritinio sukimo ritinėlius, kurie laiko ritinio svorį ir užtikrina nuolatinio ritinio sukimą net ir sudėtingomis sąlygomis, o kameros vartų mechaniniai užraktai darbo metu visada palaiko vartus uždarytus. 13 peilių masės smulkintuvą galima valdyti tiesiai iš valdymo monitoriaus. Atnaujinti bei sustiprinti ritinėlių guoliai ir grandinės atlaikys didžiausias ir sunkiausias apkrovas, bei tarnaus ilgai. Visų šių atnaujinimų dėka V451M presai padaro pašarų ruošimą greitu ir universaliu.

 Reikia finansavimo? Palūkanos vos nuo 0,49 proc!
Paskambinkite man!