Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2018-07-23

DOJUS agro atsarginių dalių tiekimas: pasiekiamesnis, greitesnis, patogesnis.

Nuo balandžio iki spalio DOJUS agro prekybos centrai dirba ilgiau. Javapjūtės sesono metu dirbame ir sekmadieniais. Kodėl? Kas iš to klientams?

Žemės ūkyje yra aiškiai juntamas darbų sezoniškumas, kuris pasižymi didesniu ar mažesniu darbų intensyvumu. Reaguodami į tai kiekvienais metais sėjos ir derliaus nuėmimo metu prailginame savo darbo valandas, kad klientams iškilus poreikiui būtų geresnės galimybės užsisakyti detales ar tiesiog pasikonsultuoti. Ūkininkai tai vertina ir prie to yra pripratę. Galima sakyti, kad dirbame tada, kada dirba mūsų klientai!

Kaip greitai galima gauti atsargines dalis, ypač sezono metu?

Gauti atsargines dalis „čia ir dabar“ yra kiekvieno ūkininko pagrįstas noras, o mūsų siekis yra šį norą išpildyti. Lietuvoje, turint itin trumpus sezoninių darbų terminus (pvz: nuimti derlių dažniausiai turime tik 2-2,5 savaitės arba tik tol, kol neužlyja intensyvūs lietūs) yra be galo svarbu, kad ūkio technika dėl galimų gedimų turėtų kiek įmanoma mažiau prastovų. Tad šiais metais dar labiau pagerinome atsarginių detalių tiekimą ir prieinamumą ūkininkams. Jau nuo dabar detalės, užsakytos darbo dienomis iki 17 val., į regioninius DOJUS agro sandėlius Šakiuose, Panevėžyje ir Šiauliuose pristatomos iki sekančios dienos 8 val. ryto. Tad klientams nėra būtinybės važiuoti detalių atsiimti į mūsų centrinį sandėlį Kaune, taip sutaupant tiek savo brangų laiką, tiek kaštus kelionei. Šis pagreitintas detalių tiekimas į regionus mūsų klientams papildomai visiškai nekainuoja.

Dar daugiau originalių John Deere detalių mūsų sandėlyje! Ir visos jos javapjūtės metu klientams pasiekiamos 7 dienas per savaitę!

Prisimindami ypatingai sudėtingas praėjusių metų javapjūtės sąlygas, kuomet ūkiams teko branginti kiekvieną saulėtų dienų minutę, šiemet stipriai išplėtėme originalių John Deere atsarginių dalių asortimentą. Sandėliuose turimų detalių vertė išaugo net 33 %, o skirtingų pavadinimų detalių skaičius jau perkopė 16 000 ribą.

Atkreipiame dėmesį, jog sezono metu pasikeitė šių centrų darbo laikas:

Kauno prekybos ir aptarnavimo centras

Darbo dienomis: 7.30-18 val.

Šeštadienias - Sekmadieniais: 8.00 - 17.00 val.

Šiaulių prekybos ir aptarnavimo centras

Darbo dienomis: 8.00 - 17.00 val.

Šeštadieniais: 9.00 - 15.00 val.


Kitų darbo centrų laiką rasite čia.