Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2018-02-20

KUHN: nuo 1828 m. iki 2018 m.: 190 metų patirtis – ateities galia!

Įkurtas 1828 m. Europos širdyje, Elzase, „Kuhn“ prekės ženklas palaipsniui tapo žemės ūkio technikos standartu dėl aktyvaus ir tvaraus indėlio, nuolat didėjančio gebėjimo diegti naujoves ir žemės ūkio verslo modernizavimo visuose žemynuose.

Daugybė pagrindinių naujovių buvo sukurtos „KUHN Group“. Išskirtiniai sprendimai buvo pradėti įgyvendinti visose srityse; dar naujoviškesni sprendimai siekiant padidinti investicijų grąžą, kai gaminamas šienas ir (arba) silosas, kai ruošiamas kraikas, pašarai ir kai įdirbama dirva, saugomi pasėliai ir puoselėjamas kraštovaizdis. Įmonė per šiuos metus užregistravo daugiau nei 2000 tarptautinių patentų.

„KUHN Group“ pasitelkia savo milžinišką patirtį ruošdamasi ateities iššūkiams. Ūkininkavimas ir gamintojų reikalavimai greitai keičiasi; ūkiai auga, rinkos – globalizuojasi, vartotojų poreikiai taip pat didėja, o technologijų pažanga daugeriopa (skaitmeninimas, ryšys, išmanusis duomenų valdymas ir kt.).

„Šiandien, labiau nei bet kada, tikime savo pramonės ir žemės ūkio ateitimi. Mūsų 190 metų patirtis ir mūsų darbuotojų įsipareigojimas, mūsų atstovybių tinklo darbas, užtikrinantis ryšį su klientais, leidžia žvelgti į ateitį su aistra ir pasitikėjimu, – sakė generalinis „KUHN Group“ direktorius Thierry’is Krieras. – Žinoma, džiaugiamės šiuo ilgaamžiškumu, tačiau svarbiausia – norime sustiprinti mūsų klientų ir partnerių lojalumą visame pasaulyje, nes be jų nebūtume to pasiekę.“

„KUHN Group“ jau įkurta 100 valstybių su daugiau nei 5000 darbuotojų vienuolikoje gamyklų ir 11 atstovybių visame pasaulyje. 2017 m. įmonės pajamos padidėjo 13,2 proc. ir pasiekė 966 milijonus eurų.