Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used
2020-09-02

Rugpjūčio mėn. 29 dieną  Panevėžyje veikiančiame „DOJUS agro“ prekybos ir aptarnavimo centre vienam iš darbuotojų buvo diagnozuotas koronavirusas. Įmonė deda visas pastangas, kad užtikrintų kitų darbuotojų, kontaktavusių su užsikrėtusiuoju, saugumą – jie visi identifikuoti, yra užsiregistravę COVID-19 testui atlikti ir šiuo metu yra saviizoliacijoje namuose.

Laikinai šis „DOJUS agro“ prekybos ir aptarnavimo centras Panevėžyje buvo uždarytas, nes vyko patalpų dezinfekavimas. Šiuo metu darbai yra jau atnaujinti ir vyksta įprastu rėžimu.

„Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir šiuo metu darome viską, kad nustatyto atvejo padariniai būtų likviduoti, o aptarnavimo centro darbas galėtų vykti ir toliau. Dabar svarbiausia – įmonės darbuotojai ir klientai, kurie turėjo kontaktą su užsikrėtusiuoju. Sudarėme tikslų jų sąrašą, artimąkontaktą turėję darbuotojai šiuo metu saugiai izoliuojasi namuose. Bendradarbiaujame su valdžios ir kitomis institucijomis, vadovaujamės jų rekomendacijomis, kad šis atvejis kuo mažiau paveiktų tiek kitus mūsų darbuotojus, tiek ir mūsų klientus. Segančiam kolegai, kuris koronavirusu užsikrėtė artimoje aplinkoje, linkime kuo greičiau pasveikti ir laukiame grįžtančio į darbą“, – padėtį komentuoja „DOJUS agro“ Lietuvos filialo direktorė Diana Tatarūnaitė-Zubenienė.

„Įmonės viduje buvo priimtas sprendimas šio prekybos ir aptarnavimo centro darbą sustabdyti  dviems darbo dienoms, kol patalpos buvo dezinfekuojamos. Norėtume nuraminti ir patikinti „DOJUS agro“ klientus, kad esame ėmęsi visų saugumo priemonių, kurių dėka galime sklandžiai tęsti atsarginių dalių pardavimą bei technikos remonto darbus“, – sako D.Tatarūnaitė-Zubenienė.

Jau nuo pavasario, išaugus koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičiui Lietuvoje, įmonėje buvo imtasi ypač griežtų darbo saugos ir papildomų higienos užtikrinimo priemonių: kasdien 2 kartus per parą patalpos yra valomos dezinfekuojančiomis priemonėmis drėgnuoju būdu , o bendro naudojimo paviršiai, darbuotojų stalai ir pan. dezinfekuojami pačių darbuotojų kas 2 valandas. Darbuotojai laikosi atstumų, suorganizuotas pamaininis darbas, atskirtos klientų aptarnavimo ir administracinės patalpos, visi darbuotojai (tiek tie, kurie dirba prekybos ir aptarnavimo centuose, tiek ir tie, kurie lanko klientus jų ūkiuose) yra pilnai aprūpinti visomis saugos priemonėmis, prevenciškai yra matuojama darbuotojų temperatūra ir kt.

„Darbuotojų saugai skiriame didelį dėmesį. Sugriežtinome rankų higienos reikalavimus, įmonėje visur yra „primintukai“ su instrukcijomis, į ką kiekvieną dieną turime atkreipti dėmesį, saugodami savo ir kitų sveikatą, papildomai rūpinamės švara, yra ribojami pašalinių žmonių vizitai, kurie nėra būtini arba nesusiję su pirkimo/pardavimo ar serviso paslaugų teikimo procesais. Į įmonės teritoriją tiekėjai, vežėjai gali patekti tik dėvėdami apsaugos priemones ir būti tik tam tikrose zonose. Komandiruotės vyksta tik į pačias artimiausias šalis, kurios nėra įtrauktos į specialųjį sąrašą, dauguma susitikimų vyksta virtualiai, administracijos darbuotojai dirba pamainomis arba pilnai  iš namų. Džiaugiamės, kad iki dabar sėkmingai sekėsi suvaldyti visus procesus, sklandžiai aptarnauti klientus išsaugant tiek jų, tiek ir mūsų darbuotojų saugumą. Nepaisant to, virusui plintant mūsų visuomenėje, užtikrinti, kad žmonės neužsikrėstų artimoje aplinkoje yra sunku. Mes, kaip atsakingas darbdavys, skatiname pačių darbuotojų, su mumis dirbančių klientų bei partnerių sąmoningumą, raginame būti budriais ir atsakingais vieni kitų atžvilgiu.