Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Tiksliosios žemdirbystės centro pristatymas

2022-06-08

Sutikite, perteikti ir suprasti dalykus, kurie yra labai svarbūs, bet negali jų fiziškai paliesti – nėra labai lengva. Būtent dėl šios priežasties atvėrėme duris į mūsų tiksliosios žemdirbystės centrą, kuriame labai aiškiai galima išvysti, kaip veikia skaitmeninės sistemos, leidžiančios ūkininkauti tiksliai ir tvariai. Jau 10 metų kuriame ir diegiame tiksliosios žemdirbystės sprendimus ūkiuose, todėl šiai dienai mes turime net 19 žmonių komandą ir penkias pagrindines veiklos kryptis:

I. John Deere operacijų centras – jame integruotos visos John Deere naujausios technologijos jūsų technikai ir galimi sprendimai ūkiui. Iš bet kurios pasaulio vietos galėsite per savo išmanųjį įrenginį stebėti tiesiogiai kaip vyksta darbai jūsų laukuose: kaip ir kokia kryptimi juda technika, kokios techninės normos nustatytos bei kaip jos veikia.

II. AMS įranga – tiksliam ūkininkavimui galime pasiūlyti jums programinę įrangą, kurios pagalba galėsite rinkti duomenis iš laukų. Be plačiai paplitusių ir jau gana standartu tapusių sistemų, dabar siūlome ir automatinio vairavimo funkciją kamerų pagalba (AutoTrac Vision), automatizuotas galulaukės apsisukimo sistemas (AutoTrac Turnautomation), vairavimo linijų atkartojimo sistemą (Autopath), padargo vairavimo (Implement Guidance) ir dalijimosi lauko duomenimis tarp mašinų funkcijas. Tad belieka rinktis, kas šiuo metu jums atneštų didžiausią naudą ir startuoti su naudojimu.

III. Proaktyvus nuotolinis servisas – galime realiu laiku stebėti jūsų technikos parametrų ir našumo nuokrypius: gavus „Expert Alert“ pranešimus, nuotoliniu būdu vykdoma operatyvi technikos diagnostika. Šie pranešimai leidžia nustatyti gedimo priežastį ir tokiu būdu galime iš anksto pasiruošti jūsų technikos remontui ir atvykti pas jus iškart jau su reikalingomis detalėmis, - tai ne tik laiko taupymas, bet ir didelė prevencija prieš rimtus, užimančius daug laiko ir brangiai kainuojančius gedimus. Taip pat, užtikrinant savalaikius technikos techninius aptarnavimus, galime aktyviai stebėti ir gauti pranešinus apie artėjančius techninius aptarnavimus.

IV. Agronominiai sprendimai – jūsų ūkiui galime pasiūlyti skaitmenizuotus agronominius sprendimus, tokius kaip: dirvožemio tyrimų paslaugos, kintamos normos purškimo ir tręšimo žemėlapių sudarymo planai, azoto sensorius ir t.t., agronomines konsultacijas. Ataskaitas galėsite gauti greitai ir būti tikri, kad visa tai bus teisingoje darnoje su jūsų turima technika, rodančios pilną jūsų ūkio laukų situaciją.

V. Organinės anglies kaupimo programa – tai būdas ūkiams papildomai uždirbti, keičiant savo žemės dirbimo technologiją. Ūkiai, dalyvaujantys organinės anglies kaupimo programoje ir augindami savo produkciją, tausojančios technologijos principu, gauna anglies kreditą. Laisvos rinkos pagalba, ūkiai vėliau gali savo sukauptos anglies kreditus parduoti industrijoms, kurios išskiria šiltnamio efektą sukeliantį anglies dioksidą.

Labai lauksime užsukant pas mus į DOJUS agro tiksliosios žemdirbystės centrą Kaune, kur galėsite plačiau susipažinti su veiklos kryptimis, bei žinoma, padiskutuoti su savo srities profesionalais jums rūpimais klausimais!