Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2018-04-16

Tarp įmonės Köckerling dirvos įdirbimo technikos ypatingą vietą užima Allrounder serijos kultivatoriai, kurie ne tik geba atlikti padriką sėją ar kokybiškai paruošti sėjos guoliavietes, tačiau ir pasižymi daug didesniu potencialu, galinčiu sustyguoti ūkio darbą net pačiomis sunkiausiomis sąlygomis.

Kultivatoriaus sėkmės garantas yra spyruokliniai laikikliai, galintys dirbti įvairiomis sąlygomis, susidorojantys netgi su ražienų įdirbimu. Naudodami kultivatorių Allrounder ūkiai iš karto gali atlikti net kelias funkcijas: efektyviai kovoti su piktžolėmis laukuose, išlaikyti sukauptą drėgmę, išlyginti laukus po įdirbimo plūgu, susmulkinti grumstus prieš sėją.

Nuo 2002 m., kai buvo sukurta, kultivatorių linija smarkiai išsiplėtė. Dabar žemdirbiams įmonė siūlo iš karto keturis serijos atstovus: Allrounder classic, Allrounder profline600/750, Allrounder profline 900/1200 bei 2013m. O apie Agritechnikoje pristatyto įmonės flagmano Allrounder profiline 1450 privalumus plačiau paskaityti galite čia.