Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Renginio data: 2017-03-30 / 2017-04-01
Renginio vieta: Akademija, Kauno r.

Tai jau 22-oji Ką pasėsi" paroda, kurioje pristatysime neįtikėtinai daug technikos, o kartu ir vienus unikaliausių technikos vienetų rinkoje: John Deere T670 kombainą bei John Deere 9RX serijos galingąjį traktorių!

Stende taip pat išvysite itin plačią - perpus didesnę nei pernai - KUHN technikos ekspoziciją, Koeckerling prekės ženklo žemės ūkio padargus bei unikalųjį ir rinkoje analogų neturinti Koeckerling skutiklį Vario, Western Fabrication priekabas. Ir žinoma, daugiausiai medalių Agritechnika 2015 parodoje susišlavusios kompanijos John Deere produktų gamą.

Mes kaip visada laukiame Jūsų visų: tiek šeimos bei mišrių ūkių atstovų, tiek pradedančių ūkininkauti ar jau sugebėjusių savo veiklą išvystyti iki stambios bendrovės. Visiems turėsime ką parodyti, ir visi atras, ką iš mūsų „išsinešti“.

O antrąją "Ką pasėsi.." parodos dieną DOJUS agro Farmsight specialistas ves seminarą tema: agronominiai duomenys - neišnaudotos ūkio galimybės.

Yra įprasta, kad ūkiai veda dvejybinę buhalterinę apskaitą pasitelkę kompiuterines programas, kurios tiksliai analizuoja finansinius rodiklius ir įvertina veiklos pelningumą. Gyvename technologijų ir informacijos amžiuje, kuriame žemės ūkio technika turi galimybę automatiškai realiu laiku rinkti, belaidžiu būdu persiųsti, sisteminti ir analizuoti pirminius agronominius duomenis iš laukų, bei pateikti objektyvią informaciją apie technikos ir operatoriaus darbą. Šie duomenys yra lygiai tokie pat svarbūs kaip ir buhalterinė apskaita. Dažnu atveju net svarbesni, nes teisingai analizuojami duomenys suteikia mums galimybę priimti teisingus ūkio valdymo sprendimus, nuo kurių tiesiogiai priklauso pelningumas.

Visgi dauguma ūkių agronominius įrašus daro savo popierinėse darbo knygose, kuriose duomenys yra sunkiai analizuojami bei visuomet išlieka duomenų saugumo aspektas. Seminaro metu bus pristatyti naudingi ir praktiški įrankiai skirti įvairaus dydžio ūkiams tikslios augalų auginimo technologijos išlaikymui viso sezono metu ir apibrėžti darbo su pirminiais agronominiais duomenimis metodai, kurių pagrindinis tikslas yra nustatyti kiekvieno individualaus lauko sąnaudas ir pelningumą.