Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Renginio data: 2018-03-22 / 2018-03-24
Renginio vieta: Akademija, Kauno r.

Kodėl verta apsilankyti?

Tai jau 23-oji „Ką pasėsi" paroda! Atvykę į mūsų stendą galėsite apžiūrėti 100 metų istoriją menančius traktorius, unikalius, niekur dar nematytus technikos vienetus. Jūsų taip pat laukia visų sėjos technologijų gama su Claydon, KUHN, Koeckerling bei John Deere sėjamosiomis bei nemokamas konsultacijos su BASF agronomais specialistais – visi atsakymai apie sėją ir kitus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų stende taip pat išvysite šių metų naujieną – vokiškus Kramer krautuvus bei itin plačią KUHN ir Koeckerling technikos ekspoziciją bei kokybiškas Western Fabrication priekabas.

Mes kaip visada laukiame Jūsų visų: tiek šeimos bei mišrių ūkių atstovų, tiek pradedančių ūkininkauti ar jau sugebėjusių savo veiklą išvystyti iki stambios bendrovės. Visiems turėsime ką parodyti ir visi atras, ką iš mūsų „išsinešti“.

Gaukite dovanų interaktyvų katalogą

Tai visiškai naujas būdas sužinoti informaciją iš įprasto katalogo. Nepraleiskit progos gautį interaktyvų katalogą dovanų.

Užpildykite žemiau esančią formą ir parodos metu ateikite į mūsų stendą atsiimti išskirtinai Jums rezervuoto interaktyvaus katalogo. 

Daugiau apie katalogą

Informacija apie parodą

Paroda vyks kovo 22-24d.

Parodos darbo laikas 9 - 17 val.

Atidarymo ceremonija kovo 22d. 11val.

Žemiau pateikiamas žemėlapis, kurio pagalba lengviau rasite mūsų stendą

 


testas