Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Renginio data: 2017-03-31 / 2017-03-31
Renginio vieta: Akademija, Kauno r.

"Ką pasėsi...2017" parodos metu DOJUS agro Farmsight specialistas ves seminarą tema: agronominiai duomenys - neišnaudotos ūkio galimybės. Kviečiame registruotis, atvykti ir sužinoti, kaip padidinti darbų našumą ir turimus savo ūkio duomenis paversti didesniu pelnu!

Yra įprasta, kad ūkiai veda dvejybinę buhalterinę apskaitą pasitelkę kompiuterines programas, kurios tiksliai analizuoja finansinius rodiklius ir įvertina veiklos pelningumą. Gyvename technologijų ir informacijos amžiuje, kuriame žemės ūkio technika turi galimybę automatiškai realiu laiku rinkti, belaidžiu būdu persiųsti, sisteminti ir analizuoti pirminius agronominius duomenis iš laukų, bei pateikti objektyvią informaciją apie technikos ir operatoriaus darbą. Šie duomenys yra lygiai tokie pat svarbūs kaip ir buhalterinė apskaita. Dažnu atveju net svarbesni, nes teisingai analizuojami duomenys suteikia mums galimybę priimti teisingus ūkio valdymo sprendimus, nuo kurių tiesiogiai priklauso pelningumas.

Visgi dauguma ūkių agronominius įrašus daro savo popierinėse darbo knygose, kuriose duomenys yra sunkiai analizuojami bei visuomet išlieka duomenų saugumo aspektas. Seminaro metu bus pristatyti naudingi ir praktiški įrankiai skirti įvairaus dydžio ūkiams tikslios augalų auginimo technologijos išlaikymui viso sezono metu ir apibrėžti darbo su pirminiais agronominiais duomenimis metodai, kurių pagrindinis tikslas yra nustatyti kiekvieno individualaus lauko sąnaudas ir pelningumą.

Registracijos forma