Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Išskirtinės „Swedbank lizingas“, UAB finansavimo sąlygos UAB „DOJUS agro“ klientams

Atnaujinkite savo ūkio techniką su „Swedbank lizingu“ ir pasinaudokite UAB „DOJUS agro“ pasiūlymu bet kokios komplektacijos naujai ir naudotai technikai:

Palūkanos: nuo 1,99 % + 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau nei 0 %)
Pradinė įmoka: nuo 9 %
Lizingo sutarties terminas:aa iki 60 mėn.

Ypač lankstūs mokėjimų grafikai. Pasiūlysime palankias technikos draudimo sąlygas visam sutarties laikotarpiui

Parduodamos technikos modelius bei bazines specifikacijas galima rasti www.dojusagro.lt. Technika atitinka ES teisės aktų nustatytus saugos reikalavimus ir EB darbo saugos reikalavimus.Akcijos kaina galioja pasirašius lizingo sutartį su „Swedbank lizingas“, UAB iki 2017-03-31. Už specifikaciją, techninę charakteristiką bei garantinius įsipareigojimus atsako pardavėjas UAB „DOJUS agro“.

Garantiniai įsipareigojimai: technikai suteikiama 12 mėn. garantija.

Suteikiamas finansavimas yra galimas dėl Europos Sąjungos Paskolų garantijų priemonės, įsteigtos remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) Nr. 1287/2013, sukuriančiu 2014–2020 m. įmonių konkurencingumo ir mažųjų bei vidutinių įmonių programą (Programme forthe Competitiveness of Enterprises and Small and Medium-sized Enterprises)(COSME) (2014-2020).

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB įsipareigojimas suteikti finansavimą aukščiau nurodytomis sąlygomis. Įsipareigojimas suteikti finansavimą atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar norėtumėte pasitarti, kviečiame susisiekti Jums patogiausiu būdu:

  1. paskambinti DOJUS agro tel. 8 614 62027 (dėl naudotos technikos) arba tel. 8 612 91887 (dėl naujos technikos).
  2. paskambinti į Swedbank verslo klientų konsultacijų tel. 1633;