Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

John Deere, garsėjantis kaip aukščiausios kokybės žemės ūkio technikos gamintojas, vis labiau įsivirtina Lietuvos rinkoje kaip patikimos komunalinės ir profesionalios vejų technikos gamintojas. Platus šios technikos pasirinkimas leidžia pasirinkti labiausiai poreikius atitinkančią mašiną:

Kompaktiški John Deere traktoriai

1-4 serijos kompaktiški John Deere traktoriai , skirti vejų priežiūrai, darbui komunaliniame ūkyje ir ūkininko laukuose yra tokie pat patikimi ir našūs, kaip ir didieji John Deere traktoriai. Pažangūs inžineriniai sprendimai, naujoviškos funkcijos, komfortas ir didžiausia išliekamoji vertė rinkoje – tai tik kelios savybės, kurios apibūdina šias mašinas.

Galingumas – nuo 25 iki 66 AG
Modelių skaičius – daugiau nei 12.
Transmisija – hidraulinė arba mechaninė
Garantija – 2 metai

Daugiau informacijos

 

 

5 serijos traktoriai

5E -  paprasti ir tuo pačiu galingi, tinkami ir ūkininkams ir komunalininkams, puikus kainos ir kokybės santykis. 3 modeliai nuo 55 iki 75 AG.
5G – manevringi, kompaktiški ir universalūs. 2 modeliai – 80 ir 90 AG. Galinga hidraulika, patikimi varikliai ir komfortas.
5M – Galingumas nuo 75 iki 115 AG. Sukurti sunkiems darbams, puikiai pritaikyti darbui su frontaliniais krautuvais. Tvirta vidurinio rėmo konstrukcija ir mechaninės transmisijos – savybės, kurios net sunkiausius darbus įveiks be rūpesčių vairuotojui. Garantija visiems šiems traktoriams – 3 metai.

Daugiau informacijos

 

 

Profesionalios vejapjovės ir vejų traktoriukai

Šios mašinos atitinka kiekvienos profesionalios komunalinės įmonės poreikius. X7 arba X9 serijos – 4 modeliai didelių parkų, vejų priežiūrai. Variklio galia 25 AG.
Vejapjovės su priekinėmis rotacinėmis pjaunamosiomis -  aikštynų, parkų ir didelių vejų plotų priežiūrai. 5 modeliai greitam ir našiam darbui. Mašinos sukurtos pagal Golfo mašinų konstruktorių patarimus. Variklio galia nuo 24 iki 37AG. Darbinis plotis – iki 1,83 m.

Nulinio apsisukimo profesionalios ZTRAK vejapjovės.

Tai našumo ir kokybės etalonas, neįtikėtinas manevringumas. Jas lengva valdyti ir prižiūrėti. Galingumas nuo 22 iki 29 AG, darbinis plotis iki 1,83 m.

Daugiau informacijos

 

 

Profesionalios rankinės vejapjovės ir skarifikatoriai

Ten, kur reikia patikimų mašinų mažiems ir sudėtingiems vejų plotams prižiūrėti, didelio manevringumo – John Deere profesionalios rankinės vejapjovės padarys reikiamą darbą. Tvirta korpusas, galingas variklis, pritaikytos darbui kalnuotose vietovėse. Pjovimas mulčiuojant, renkant ar tiesiog per šoną išmetant nupjautą žolę. 5 modeliai – pasirinkimui iš C, JX ir PRO modelių.

Vejų atgaivinimui, kad pašalinti seną velėną – Skarifikatorius D45C.  19 tvirtų peilių pašalina samanas ir seną velėną, todėl veja geriau kvėpuoja ir auga.

Daugiau informacijos

 

Visureigiai Gator

Universalūs darbe, tvirti ir lengvai valdomi. Jie ras sau vietą mieste ir kaime,  gamykloje ar oro uoste, medžioklėje ar pramogaujant. Galingi benzininiai ir taupūs dyzeliniai varikliai. Jei to nepakanka – yra net modelių su elektros varikliais ir jei reikia galim sumontuoti net vikšrines važiuokles, kad jokia pelkė  nekeltų rūpesčių. Pritaikykite daugiau nei 70 įvairių priedų ir gausite mašiną, kuri patenkins visus poreikius darbui ir pramogai. 12 modelių nuo 7,8 iki 50 AG ir maksimalus greitis iki 70 km/h.

Daugiau informacijos

Pakelių ir griovių priežiūros mašinos

Pasaulyje pripažinti Kuhn, Femac, Rotomoc ir kitų gamintojų įrenginiai pakelių, griovių ar kitų vietų priežiūrai. Druskos ir smėlio barstytuvai, šluotos, sniego pūtikai, sniego verstuvės ir daugybė kitų priedų, reikalingų komunaliniams darbams atlikti našiai iri greitai. Pritaikysim Jums mašinas darbui žiemą ir vasarą.

Daugiau informacijos

 

Daugiau informacijos apie vejų ir komunalinę techniką Jums suteiks:

Vadybininkas konsultantas
Dainius Naktinis
+370 620 27833
dainius.naktinis@dojusagro.lt

 

 

862027833
linas.matulaitis@dojusagro.lt