Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

AMS - Žemės ūkio valdymo sprendimai

Tiksliojo ūkininkavimo technologijos. Tikslusis ūkininkavimas įvertina skirtingas dirvos savybes, derlingumą ir kitus parametrus vieno lauko ribose. Ši informacija yra gaunama apdorojant duomenis, surinktus darbų lauke metu, o panaudojama optimizuojant būsimas operacijas tame lauke. Rezultatas - didesnis produktyvumas, mažesnės išlaidos ir veiklos poveikis aplinkai.

 

Pasaulinės vietos nustatymo sistemos (GPS ir GLONASS). Šios sistemos leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje apie 2-4 metrų tikslumu. John Deere DGPS pataisos signalų tikslas yra padidinti vietos nustatymo tikslumą  iki 23cm, 5cm ar net 2 cm, tam kad būtų galima taikyti tikslaus ūkininkavimo technologijas.

EGNOS yra nemokamas, nepriklausomas, ES remiamas diferencinės pataisos signalas, kurio tikslumas tarp praėjimų yra +/-40 cm.


SF1 yra nemokamas diferencinės pataisos signalas prieinamas išskirtinai tik per "John Deere" su deklaruojamu tikslumu tarp praėjimu +/-23 cm.


SF2 prenumeruojamas diferencinis signalas prieinama tik per "John Deere". SF2 tikslumas tarp praėjimų yra +\-5 cm. SF3000 imtuvas turi būti SF2 paruoštas ir turėti galiojančią SF2 licencija. Signalo prenumeratos terminas yra lankstus, ir svyruoja nuo 1 iki 60 mėnesių, atsižvelgiant į kliento poreikius.


RTK palydovinė navigacija naudoja stacionarios atraminės stotelės teikiamas realaus laiko pataisas, kurios radijo ryšiu perduodamos ŽŪ mašinai. Nuolatinis užtikrinamas tikslumo lygis iki +/- 2cm. Dirba su privačia kliento bazine stotimi arba John Deere regioninio atstovo RTK tinklo stotimi. RTK veikimo spindulys gali siekti nuo 10 iki 20 km. RTK Extend. Ši unikali funkcija palaiko RTK tikslumą iki 15 minučių jei atsiranda kliūtis tarp bazinės stoties ir mašinos.
Mobilus MRTK – tai dar vienas būdas gauti aukšto tikslumo korekcinį signalą naudojant mobiliojo ryšio tinklą, StarFire Mobilųjį RTK galima naudoti visoje šalyje, nepriklausomai nuo mašinos buvimo vietos.

Pasirenkamas tikslumas RTK, MRTK SF2 SF1 EGNOS
Mokamas Nemokamas Nemokamas
+/- 2 cm +/- 5 cm +/- 23 cm +/- 40 cm
Panaudojimas Sodinimas, vagų formavimas, arimas juostomis, nuolatinių technologinių vėžių sistema Sėja, sodinimas, derliaus nuėmimas ir žolės pjovimas Žemės dirbimas, tręšimas ir purškimas Purškimas, tręšimas

 

Universalūs komponentai

GreenStar sistema naudoja universalius komponentus - ekraną ir GPS imtuvą. StarFire GPS imtuvai nustato mašinos vietą, o GreenStar ekranai renka ir apdoroja informaciją, bei valdo mašinas ir padargus. Jie gali  gali būti perkelti iš vienos mašinos į kitą - pavyzdžiui, nuo traktoriaus ant kombaino. Įvairūs tikslumo lygiai, plečiama architektūra, programinės įrangos pasirinkimo galimybės ir universalumas gali būti pritaikomas  kiekvieno kliento poreikiams, biudžetui ir komforto lygiui.


StarFire 300 – lengvai įperkamas imtuvas mažiems ir vidutiniams ūkiams tinka purškimui, tręšimui ir kalkių barstymui. Imtuvas palaiko EGNOS korekcinį signalą. StarFire 3000 – naujos kartos daugiadažnis GPS ir GLONASS palydovinių signalų imtuvas su integruotu 3D paviršiaus nelygumų kompensavimu. Dirba su nemokamu SF1 korekcijos signalu su galimybe aktyvuoti SF1-SF2-RTK-MRTK.


John Deere GreenStar 1800 – tai plačiaformatis spalvotas ekranas su integruota klaviatūra ir USB jungtimi. Standartinės funkcijos – aprėpties žemėlapis, lygiagretus vairavimas (plečiamas iki AutoTrac) ir ISOBUS virtualus terminalas.


GreenStar 2630 naujos kartos monitorius su lietimui jautriu ekranu. Automatinis vairavimas ir visapusiškas dokumentacijos, derlingumo žemėlapių ir padargų valdymo palaikymas.

 

Vairavimo sistemos

John Deere GreenStar vairavimo sistemos sumažina perdengimus ir spragas, taupo degalus, sėklas, trąšas ir augalų apsaugos priemones. Padidėja darbinis greitis ir tikslumas, galima dirbti dieną ir naktį bei sutaupoma ant papildomų traktorių ar padargų. Šioms sistemoms veikti reikia universalių GreenStar komponentų – monitoriaus ir GPS imtuvo.


Lygiagretaus vairavimo režimas rodo jūsų mašinos ir darbinės vėžės padėtį lauke. Jūs žinote kuriame kryptimi reikia sukti vairą, kad važiuotumėte lygiagrečiai esamai vagai. Garsiniai signalai taip pat padės jums važiuoti tiksliai nesidairant į monitorių.


Integruota GreenStar AutoTrac sistema mašiną vairuoja automatiškai. Gali būti montuojama į tam tikrus John Deere ir kitų gamintojų modelius.


Automatino vairavimo sistema AutoTrac Universal pritaikoma John Deere ir daugumos kitų gamintojų technikai. Vairavimas atliekamas elektra valdomo vairo pagalba, kuris gali būti paprastai perkeltas iš vienos mašinos į kitą.


iTEC Pro – išskirtinis John Deere sprendimas pilnai automatizuoja pagrindines traktoriaus funkcijas, vairuoja mašiną pagrindiniame lauke ir apsuka galulaukėje bei valdo padargus. Su šia sistema dar labiau paspartinsite darbus, sutaupysite daugiau kuro ir produktų, o ir mažiau patyrę vairuotojai galės pasiekti puikių rezultatų. Sistema veikia tam tikrų John Deere serijų traktoriuose ir jų gama nuolatos plečiasi.


Dokumentavimas

GreenStar 2630 ekranas atlieka pilną atliekamų darbų dokumentavimą. Naudojant GPS imtuvą, Application ProSection Control,Business Pack modulius ir stalinio kompiuterio programinę įrangą JD Office klientas gali diegti tikslaus ūkininkavimo metodus:

  • Realaus laiko ir aprėpties žemėlapiai su žymekliais ir išsaugotomis aplinkos sąlygomis (dirvos ir oro)
  • Užduotys pagal laukus ir juose atliktinus darbus
  • Kintamų produktų normų taikymas (sėjai, tręšimui, purškimui) ir faktiškai pritaikytų normų žemėlapis
  • Derlingumo ir drėgnumo žemėlapis (“i” kombainams ir savaeigiams pašarų smulkintuvams)

ISOBUS

Tai elektroninių ryšių tinklas, naudojamas žemės ūkio ir miškininkystės pramonėje, kuris atitinka standartą ISO 11783. ISOBUS standartizuoja įrangą (jungtys ir kabeliai) ir programinę įrangą (duomenų apsikeitimas), kas leidžia suderinti skirtingas įvairių markių mašinas ir padargus.


Aiškus mūsų klientų poreikis yra traktoriaus sistemų, padargų ir jų kompiuterių suderinamumas kuris nepriklausytų nuo markės. ISOBUS standartą atitinkantys GreenStar 1800 ir 2630 monitoriai yra pilnai integruoti į John Deere platformas ir užtikrina reikalaujamą suderinamumą. Dabar, ISOBUS dėka, naudojant vienintelį monitorių, klientai gali valdyti mašinas ir jų padargus, taip pat dokumentuoti darbus, keisti produktų (sėklų, trąšų ir pan.) taikymo normas bei valdyti padargų sekcijas.

 


John Deere FarmSight strategija

Tai visuotinė, integruota strategija, siekianti patenkinti jūsų ūkio ir verslo poreikius šiandien ir rytoj. Šis produktų ir paslaugų paketas pasiekiamas per pasaulinį John Deere dilerių tinklą ir suteikia sprendimus šiose srityse:

  • Mašinų darbo optimizavimas: Gaukite maksimalią naudą iš savo mašinų, naudodamiesi tiksliosios žemdirbystės technologijomis, mobiliais duomenų perdavimo tinklais, didinkite našumą ir technikos ilgaamžiškumą.
  • Logistikos optimizavimas: John Deere FarmSight įgalina geriau valdyti logistinius procesus per  žemės ūkio mašinų parko valdymo sistemą ir išaugusią mašinų tarpusavio komunikaciją.
  • Parama priimant ūkininkavimo sprendimus: patogūs monitoriai, jutikliai, ir bevielis, mobilaus ryšio tinklas suteikia lengvą prieigą prie mašinų ir agronominių duomenų ir padeda priimti proaktyvius valdymo sprendimus.

 

Telematika – JDLINK

Augant mašinų parkui, didėjant technikos našumui ir išteklių kainoms - vis svarbiau išlaikyti įranga nuolat veikiančią ir efektyviai dirbančią.


JDLink yra mūsų telematikos sprendimas užtikrinantis bevielį ryšį ir informacijos apsikeitimą su mašina. Sukauptą informaciją galima analizuoti prisijungus prie JDLink interneto serverio.


JDLink Select yra puikus pradinio lygio telematikos sprendimas visoms markėms ir modeliams - ir netgi gali būti sumontuotas kitų gamintojų mašinose! Jis parodo tikslią įrangos buvimo vietą žemėlapyje, nustato ar mašina dirba,  pranešima apie poreikį techninei priežiūrai ir pateikia suvestines ataskaitas.


JDLink Ultimate, apart tikslios mašinos buvimo vietos nustatymo, suteikia galimybę nuotoliniu būdu stebėti mašinos  duomenis (degalų sunaudojimą, variklio apkrovas ar darbo  valandas) ir padės geriau išnaudoti technikos parką tiesiog iš Jūsų biuro. Service Advisor Remote pagalba galima atlikti greitą nuotolinę diagnostiką ar net atnaujinti programinę įrangą. Su šia nauja paslauga Jūs ženkliai padidinsite mašinų našumą ir efektyvumą.

 

Norite sužinoti daugiau apie John Deere siūlomus žemės ūkio valdymo sprendimų privalumus? Parsisiųskite produktų brošiūrą čia.