Prekyba ir konsultacijos
+370 612 91887
Serviso padalinys
+370 611 22022
Atsarginės dalys
+370 687 21708


Budinti linija žemės ūkio technikos pardavimo klausimais
Mob. tel. 8 612 91887

NAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:

Kėdainių r. sav, Jonavos r. sav., Prienų r. sav., Birštono sav., Kauno m. ir r. sav.

Remigijus Rimavičius
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 611 11376
El. paštas remigijus.rimavicius@dojusagro.lt

 

Šakių r. sav., Vilkaviškio r. sav., Kazlų Rūdos sav.


Mantas Liepuonius
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 682 36950
El. paštas mantas.liepuonius@dojusagro.lt

 

Panevėžio m. ir r. sav., Pasvalio r. sav.


Tomas Koncius
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 618 49588
El. paštas tomas.koncius@dojusagro.lt

 

Ukmergės r. sav., Anykščių r. sav., Ignalinos r. sav., Švenčionių r. sav., Molėtų r. sav. ir Širvintų r. sav.

Į viršų

Biržų r. sav., Kupiškio r. sav., Rokiškio r. sav., Utenos r. sav., Zarasų r. sav.,  Visagino sav.

Andrius Skliaustys
Vadybininkas- konsultantas

Mob. tel. 8 687 42120
El. paštas andrius.skliaustys@dojusagro.lt

Į viršų

Vilniaus r. sav., Šalčininkų r. sav., Kaišiadorių r. sav., Trakų r. sav., Elektrėnų r. sav.


Jelena Melko
Vadybininkė-konsultantė

Mob. tel. 8 620 84290
El. paštas jelena.melko@dojusagro.lt

Į viršų

Varėnos r. sav., Druskininkų sav., Lazdijų r. sav., Alytaus m. ir r. sav., Marijampolės r. sav., Kalvarijos r. sav.

Valdas Graževičius
Vadybininkas-konsultantas

Mob. tel. 8 682 63998
El. paštas valdas.grazevicius@dojusagro.lt

Į viršų

Jurbarko r. sav., Tauragės r. sav., Šilalės r. sav., Rietavo sav., ir Raseinių r. sav.

Karolis Žadeikis
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 698 07872
El. paštas karolis.zadeikis@dojusagro.lt

Į viršų

Kelmės r. sav.

Irmantas Adomaitis
Šiaulių regiono pardavimų vadovas

Mob. tel. 8 620 27603
El. paštas irmantas.adomaitis@dojusagro.lt

Į viršų

Pakruojo r. sav., Radviliškio r. sav., Šiaulių m. ir r. sav., Joniškio r. sav.

Gedas Špakauskas
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 686 74224
El. paštas gedas.spakauskas@dojusagro.lt

Į viršų

Klaipėdos m. ir r. sav., Šilutės r. sav., Kretingos r. sav., Neringos sav. ir Pagėgių sav.

Valdas Bratėnas
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 612 10644
El. paštas valdas.bratenas@dojusagro.lt

Į viršų

Skuodo r. sav., Mažeikių r. sav., Telšių r. sav., Plungės r. sav., Palangos m. sav. ir Akmenės r. sav.


Andrius Kontrimas
Vadybininkas - konsultantas

Mob. tel. 8 616 57885
El. paštas andrius.kontrimas@dojusagro.lt

Į viršų

 

NAUDOTOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:

Andrius Mašanauskas

Padalinio vadovas
Specializuota technika

Mob. tel. 8 614 62027
El. paštas andrius.masanauskas@dojusagro.lt



Į viršų

 

PRODUKTŲ SPECIALISTAI:

Edgaras Matulionis

Žemės ūkio technikos produktų vadovas
Western priekabos, AVR

Mob. tel. 8 612 27446
El. paštas edgaras.matulionis@dojusagro.lt


Dangis Valaitis

Produktų grupės vadovas
John Deere kombainai, kombainų pjaunamosios

Mob. tel. 8 663 78557
El. paštas dangis.valaitis@dojusagro.lt

Mantvydas Bauras

Produktų vadybininkas
Koeckerling prikabinama technika, prikabinami ir savaeigiai John Deere purkštuvai

Mob. tel. 8 618 48533
El. paštas mantvydas.bauras@dojusagro.lt


Paulius Orintas

Produktų vadybininkas
John Deere traktoriai, frontaliniai krautuvai ir frontalinių krautuvų priedai, Western sniego valytuvai ir kaušai

Mob. tel. 8 616 41297
El. paštas paulius.orintas@dojusagro.lt

Edvinas Navickas

Produktų vadybininkas
AMS, FarmSight produktai, Vervaet cukrinių runkelių kombainai, John Deere trąšų barstytuvai ir sėjamosios

Mob. tel. 8 612 24895
El. paštas edvinas.navickas@dojusagro.lt

Eimantas Šimkus

Produktų vadybininkas
Presai, presai - vyniotuvai, John Deere pašarų smulkintuvai, Kemper pjaunamosios, John Deere šienapjovės

Mob. tel. 8 612 70423
El. paštas eimantas.simkus@dojusagro.lt

Į viršų

 

 

Alius Pagirys