Prekyba ir konsultacijos
+370 612 91887
Servisas
+370 611 22022
Atsarginės dalys
+370 687 21708
Naudota technika
+370 616 54503


Budinti linija žemės ūkio technikos pardavimo klausimais
+370 612 91887

NAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:

Kėdainių r. sav, Jonavos r. sav., Prienų r. sav., Birštono sav., Kauno m. ir r. sav.

Remigijus Rimavičius
Vadybininkas - konsultantas

+370 611 11376

El. paštas remigijus.rimavicius@dojusagro.lt

 

 

Šakių r. sav., Vilkaviškio r. sav., Kazlų Rūdos sav.


Mantas Liepuonius
Vadybininkas - konsultantas
+370 682 36950
El. paštas mantas.liepuonius@dojusagro.lt

 

Šiaulių, Pakruojo, Radviliškio ir Joniškio r. sav.


Justinas Valys
Vadybininkas - konsultantas
+370 686 74224
El. paštas Justinas.Valys@dojusagro.lt

 

Kupiškio r. sav., Rokiškio r. sav., Utenos r. sav., Anykščiai r. sav., Zarasų r. sav.

Egidijus Braukyla
Vadybininkas- konsultantas 

+370 687 42120
El. paštas: egidijus.braukyla@dojusagro.lt

Į viršų

Panevėžio m. ir r. sav., Pasvalio ir Biržų r.sav.

Andrius Skliaustys
Vadybininkas- konsultantas
> +370 618 49 588
El. paštas andrius.skliaustys@dojusagro.lt

Į viršų

Vilniaus r. sav., Šalčininkų r. sav., Kaišiadorių r. sav., Trakų r. sav., Elektrėnų r. sav.


Jelena Melko
Vadybininkė-konsultantė

+370 687 13369

>El. paštas jelena.melko@dojusagro.lt

Į viršų

Varėnos r. sav., Druskininkų sav., Lazdijų r. sav., Alytaus m. ir r. sav., Marijampolės r. sav., Kalvarijos r. sav.

Valdas Graževičius
Vadybininkas-konsultantas
+370 682 63998
El. paštas valdas.grazevicius@dojusagro.lt

Į viršų

Jurbarko r. sav., Tauragės r. sav., Šilalės r. sav., Rietavo sav., ir Raseinių r. sav.

Karolis Žadeikis
Vadybininkas - konsultantas
+370 698 07872
El. paštas karolis.zadeikis@dojusagro.lt

Į viršų

Šiaulių regionas, Kelmės r. sav.

Irmantas Adomaitis
Šiaulių regiono pardavimų vadovas

+370 620 27603
El. paštas irmantas.adomaitis@dojusagro.lt


Į viršų

Klaipėdos m. ir r. sav., Šilutės r. sav., Kretingos r. sav., Neringos sav. ir Pagėgių sav.

Valdas Bratėnas
Vadybininkas - konsultantas
+370 612 10644
El. paštas valdas.bratenas@dojusagro.lt

Į viršų

Skuodo r. sav., Mažeikių r. sav., Telšių r. sav., Plungės r. sav., Palangos m. sav. ir Akmenės r. sav.


Andrius Kontrimas
Vadybininkas - konsultantas
+370 616 57885
El. paštas andrius.kontrimas@dojusagro.lt

Į viršų

Ukmergės r. sav., Ignalinos r. sav., Švenčionių r. sav., Molėtų r. sav. ir Širvintų r. sav.


Tadas Antanovičius
Vadybininkas - konsultantas 
+370 615 55 206
El. paštas Tadas.Antanovicius@dojusagro.lt

Į viršų

KUHN ŽEMĖS DIRBIMO TECHNIKA

Evaldas Badauskas
KUHN produktų grupės vadovas

+370 663 74 796
El.paštas: Evaldas.Badauskas@dojusagro.lt


Ignas Kubilius
KUHN produktų specialistas

+370 612 754076
El.paštas: Airas.Brasas@dojusagro.lt

Vaidotas Linkevičius
KUHN produktų specialistas

+370 626 76758
El.paštas: Vaidotas.Linkevicius@dojusagro.lt

NAUDOTOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:

Andrius Mašanauskas

Padalinio vadovas
Specializuota technika

+370 614 62027
El.paštas: andrius.masanauskas@dojusagro.lt

Milda Šneiderytė

Vadybininkė-konsultantė
Naudota technika

+370 616 54503
El.paštas: milda.sneideryte@dojusagro.lt

Alius Pagirys

Vadybininkas-konsultantas
Naudota technika

+370 62089849
El.paštas: alius.pagirys@dojusagro.lt

Į viršų

 

PRODUKTŲ SPECIALISTAI:

Edgaras Matulionis

Žemės ūkio technikos produktų vadovas
Western priekabos, AVR

+370 612 27446
El. paštas edgaras.matulionis@dojusagro.lt


Dangis Valaitis

Produktų grupės vadovas
John Deere kombainai, kombainų pjaunamosios, Claydon prikabinama technika

+370 663 78557
El. paštas dangis.valaitis@dojusagro.lt

Mantvydas Bauras

Produktų vadybininkas
Koeckerling prikabinama technika, prikabinami ir savaeigiai John Deere purkštuvai

+370 618 48533
El. paštas mantvydas.bauras@dojusagro.lt


Paulius Orintas

Produktų vadybininkas
John Deere traktoriai, frontaliniai krautuvai ir frontalinių krautuvų priedai, Western sniego valytuvai ir kaušai

+370 616 41297
El. paštas paulius.orintas@dojusagro.lt

Edvinas Navickas

Produktų vadybininkas
AMS, FarmSight produktai, Vervaet cukrinių runkelių kombainai, John Deere trąšų barstytuvai ir sėjamosios

+370 612 24895
El. paštas edvinas.navickas@dojusagro.lt

Eimantas Šimkus

Produktų vadybininkas
Presai, presai - vyniotuvai, John Deere pašarų smulkintuvai, Kemper pjaunamosios, John Deere šienapjovės

+370 612 70423
El. paštas eimantas.simkus@dojusagro.lt

Į viršų

 

 

Alius Pagirys