Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Socialinė atsakomybė

Visose bendrovės veiklose siekiame, kad pagrindine kryptimi nuolat išliktų atsakingas požiūris į žmogų ir gamtos išteklius – rūpinamės visa mus supančia aplinka. Viena iš DOJUS agro vertybių – pagarba žmogui – kuria socialiai atsakingą įmonės požiūrį į ją supančius žmones – kolegas, partnerius, klientus ir visuomenę. Įmonė siekia palaikyti glaudų socialinį dialogą su žingeidžiais, jaunais žmonėmis, todėl tiek patys inicijuoja, tiek prisideda prie kitų, didesnių projektų.

MYLIME MAŽUOSIUS

Dar prieš keletą metų įmonė inicijavo akciją „Į mokyklą – su tamsoje šviečiančiais traktoriukais“, kurios metu buvo siekiama nors ir mažu indeliu prisidėti prie kaimo bendruomenės gyvenimo pagerinimo remiant mažuosius mokinukus. Nors akcija ir pasibaigė, tačiau įmonė nenustojo remti vaikų ir dabar kiekvienais metais rūpinąsi Sitkūnų gyvenvietės vaikų darželiu, didžiųjų metų švenčių bei Rugsėjo 1-osios metu nepamiršdami aplankyti vaikučių su knygelėmis ir kitomis gėrybėmis.

PAŽANGI PRAKTIKA

2014 metais įmonė prisidėjo prie dar prie vieno projekto. Tai LR Žemės ūkio rūmų organizuotas projektas „Pažangi praktika“, kurio metu buvo siekiama populiarinti ir viešinti žemdirbiškas ir kaimui reikalingas profesijas, skatinti jaunimą likti kaime ir kurti darbo vietas. Konkurso laimėtojai buvo apdovanoti ne tik LR žemės ūkio rūmų steigiamais prizais bet ir praktikos sutartimi įmonėje DOJUS agro.

Mūsų siekis – pažangios ir atsakingos visuomenės kūrimas, prisidedant prie jaunimo ugdymo bei kaimo bendruomenės švietimo programų.

ŠYPSENŲ ORDINAS

2014 metų balandžio mėnesį DOJUS agro prisidėjo prie Maltiečių ordino organizuojamos akcijos Šypsenų ordinas. Jos metu įvairių įmonių darbuotojai buvo skatinami įsigyti 100% kakavos, organiško, becukrio šokolado, kuris yra tinkamiausias saldumynas pagyvenusiems žmonėms. Įmonės darbuotojas, įsigijęs pakuotę šio šokolado, automatiškai vieną pakuotę padovanoja ir senoliui. DOJUS agro, šios akcijos metu senoliams padovanojo net 31 šypseną ir džiaugiasi galėję praskaidrinti ir pasaldinti dieną senyvo amžiaus žmonėms.

PROJEKTAS „SU NAUJA KNYGA Į NAUJUS METUS“

2013 - 2017 metais įmonė prisidėjo prie Almos Adamkienės fondo vykdomo socialinio projekto „Su nauja knyga į naujus metus“. Jo metu už sukauptas lėšas perkamos reikiamos knygos remiamoms kaimų mokykloms, bibliotekoms. Daugumai jų, tai būna vienintelės naujos grožinės literatūros knygos per visus metus, nes jie negali sau leisti pirkti nieko daugiau, išskyrus programinius kūrinius. Prie šio fondo veiklos įmonė prisidėjo užsakydama fondo gaminamus atvirukus klientams bei partneriams pasveikinti Šv. Kalėdų proga. Kiekvienais metais buvo užsakyta po daugiau nei 4500 Kalėdinių atvirukų, o pusė jų gamybos sumos atiteko fondo veiklai. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti čia.

KRAUJO DIENA DOJUS AGRO NUO 2016

Kartu su Nacionaliniu kraujo centru liepos mėnesį inicijavome neatlygintinos kraujo donorystės akciją mūsų Kauno prekybos ir aptarnavimo centre. Kraują paaukojo net 17 įmonės darbuotojų. Yra teigiama, jog vieno donoro kraujas gali išgelbėti net tris gyvybes, tad mūsų kolektyvas prisidėjo prie 51 širdies plakimo! Juk gera daryti gerą!

PARAMOS BĖGIMAS „PINK RUN SU BENU“ NUO 2016

Įmonės kolektyvas džiaugiasi turėjęs galimybę prisidėti prie šios kilnios akcijos, skirtos krūties vėžiu sergančių moterų reabilitaciniam gydymui paremti. Nubėgti penki kilometrai atrodė lengvesni nei bet kada, o paramai skirti pinigai - panaudoti labai naudingai. Kas yra „Pink run su BENU“? Tai nesudėtinga ir smagi trasa, linksma sporto šventė, papuošta rožiniais perukais, barzdomis, balionais ir kaspinais. Čia tiek vyrai, tiek moterys gali išreikšti palaikymą ir meilę savo artimiausioms moterims: mamai, dukrai, seseriai, žmonai ar geriausiai draugei.

VAIKŲ ŠVIETIMO RENGINIŲ CIKLAS „IŠ KUR ATSIRANDA MAISTAS ANT MŪSŲ STALO“ NUO 2016

Nes vaikai – mūsų ateitis. Tvirtai tikėdami šio teiginio teisumu siekiame mūsų mažuosius dar geriau supažindinti su juos supančiu pasauliu. Juk pienas ir duona atsiranda ne parduotuvėje – šių produktų pagaminimo kelias labai ilgas. Kad šis maistas atsirastų ant mūsų stalo reikia ne tik žmonių, bet ir mašinų pagalbos. Vykdomų ekskursijų metu vaikai trumpai susipažįsta su žemės ūkio technika, su mūsų darbuotojų priežiūra gali ne tik pažiūrėti į galinguosius kombainus ir traktorius, tačiau patys įlipti ir apžiūrėti viską savo rankutėmis. Taip pat vaikai sužino pieno ir duonos pagaminimo kelią.
Projekte dalyvavo 21 mokyklų bei darželių ir daugiau nei 430 vaikučių.


VAIKŲ SVAJONĖS

Projektas „Vaikų svajonės” pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Kaip viskas vyksta? Vaikučių norai patalpinami internetinėje svetainėje, telieka išsirinkti svajonę ir ją įgyvendinti! 2015 metais įgyvendinome penkių vaikų svajones, padovanodami jiems žaislinius traktoriukus. Gaudami laimingų vaikų nuotraukas, džiaugsmo kupinais veidais, 2016 ir 2017 metais nusprendėme tęsti dalyvavimą projekte, tad taip pat prisidėjome prie vaikų svajonių įgyvendinimo. Daugiau informacijos apie projektą čia.

VIZITAS MUNIŠKIŲ GLOBOS NAMUOSE

Vieni iš mūsų kaimynų - Muniškių senelių globos namai. Šių namų gyventojams svarbus tiek finansinis, tiek moralinis palaikymas, tad visas DOJUS agro kolektyvas stengiasi prisidėti prie šių senolių gerovės padovanodami jiems taip reikalingą funkcinę lovą. Tačiau kas gali būti nuostabiau už kartu praleistą laiką ir nuoširdžias šypsenas? Vizito metu kartu su seneliais mokėmės šokio judesių, dainavome žinomas dainas, bendravome. Taip pat išgirdome įdomių ir pamokančių istorijų! Namų gyventojai trykšta džiaugsmu ir su dideliu smalsumu žiūri į gyvenimą, o direktorė su didžiausiu užsidegimu dirba jų labui! Žavimės ir linkime sėkmės! Daugiau apie Muniškių globos namus: čia.

VASARIO 16 DIENOS BĖGIMAS

Įmonės kolektyvas džiaugiasi turėjęs galimybę prisidėti prie Vasario 16 dienos bėgimo iniciatyvos, kurios metu Kauno centre buvo bėgamas Geminaičių stulpų maršrutas. Nes mylėti ir gerbti savo šalį reikia kasdien! Nuostabus jausmas bėgant skanduoti Lietuvos vardą ir matyti praeivių šypsenas, girdėti palaikymo žodžius. Nepamirškime būti pilietiški ir vertinti savo šalies. Būk pasveikinta, Lietuva! 
Iniciatyvos autoriai: Karūnos keliu ir Šešios trim bendruomenės.

KRAUJO DIENA DOJUS AGRO. TĘSIAME TRADICIJĄ

Nuo 2016 metų su darbuotojais inicijuojame neatlygintinos kraujo donorystės akciją. Praėjusiais metais akcija vyko tik Kauno prekybos ir aptarnavimo centre, tačiau šiemet akcija išaugo ir vyko dvejuose DOJUS agro prekybos ir aptarnavimo  centruose – Kauno ir Šiaulių! 
Kraujo iš viso paaukojo 22 įmonės darbuotojai. Teigiama, jog vieno donoro kraujas gali išgelbėti net tris gyvybes, tad mūsų kolektyvas prisidėjo prie 66 širdies plakimo! Juk gera daryti gerą!

EKONOMIKA PER 31 VALANDĄ

Mes už inovatyviausias ir geriausias mokymosi priemones! Stengiamės, kad Lietuvos vaikai turėtų pačias geriausias mokymosi sąlygas, nes tai - mūsų auganti ateitis. Dėl šios priežasties net keturioms mokykloms Jurbarko ir Alytaus rajonuose padovanojome Lietuvoje visuose rajonuose taip trūkstamus ekonomikos vadovėlius „Ekonomika per 31 valandą“. Tai pasaulyje pripažinta ir net tris tarptautinius apdovojimus pelniusi mokymosi priemonė 9-10 klasių mokiniams sukurta lietuvių autorių!
Tikime, kad vaikams mokantis ekonomiką inotyviau, ne visiškai tradiciniu būdu šis mokslas taps patrauklesniu ir įdomesniu bei lengviau suprantamu.


PARAMOS BĖGIMAS „PINK RUN SU BENU“. TĘSIAME TRADICIJAS

Nuo 2016 metų imonės kolektyvas su entuziazmu prisideda prie kilnios akcijos, skirtos krūties vėžiu sergančių moterų reabilitaciniam gydymui paremti - bėgimo „Pink run su BENU“. Šis bėgimas tai nesudėtinga ir smagi trasa, papuošta daugybe rožinės spalvos - nuo aprangos ir avalynės iki perukų, barzdų, kaspinų ir panašiai. Čia tiek vyrai, tiek moterys gali išreikšti palaikymą ir meilę savo artimiausioms moterims: mamai, dukrai, seseriai, žmonai ar geriausiai draugei. Daugiau apie šią inivciatyvą galite sužinoti čia.

PARAMA KARANTINO LAIKOTARPIU

Esame neabejingi dabartinei situacijai, todėl skubame dalintis apsaugos priemonėmis su tais, kurie yra arti mūsų -  VŠĮ Muniškių globos namams. Raginame visus, apsižvalgyti kaiminystėje, galbūt yra mažesnių organizacijų, kurioms taip pat labai reikia mūsų visų paramos ir prisidėti gerais darbais ar priemonėmis prie jų veiklos.  Kas galime, junkimės prie paramos fondų, savanorių veiklos, laikykimės karantino taisyklių bei išlikime pozityvūs ir atsakingi. Be to, nepamiškime, kad gerus darbus daryti gerą ir jie turėtų būti tęstiniai.