Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Funkcijos

Automatizuodami besikartojančius veiksmus laukuose, išvengsite nuovargio sukeltų klaidų, efektyviai išnaudosite laiką ir taupysite degalus, sėklas ir pesticidus.

Automatinis vairavimas skirtas, tam kad daugiau dėmesio skirtumėte darbo kokybei, o mažiau pačiam vairavimui. Sumažindami praleidimus arba persidengimus, taip sutaupydami laiko ir pagerindami darbo kokybę. Funkcija galima naudoti ant įvairios technikos, kuri aprūpinti John Deere automatinio vairavimo įranga. Sutaupysite iki 10% degalų ir laiko
Sekcijų valdymas pagerina žemės ūkio darbų kokybę ir sumažina operatoriaus nuovargį, nes automatiškai įjungia ir išjungia padargų sekcijas. Sumažindama produktų dengimo persidengimą, "Section Control" sumažina bendrą lauke sunaudojamų produktų kiekį ir taip sumažina jūsų ūkio sąnaudas. Be to, gali padidėti derlius, nes sumažėja konkurencija tarp augalų, kurie gali nukentėti persidengiančiose lauko vietose, kur sėklų populiacija yra per didelė. Kai kuriems augalams gali lengvai pakenkti per didelis chemikalų ar trąšų naudojimas, kuris neigiamai veikia derliaus potencialą. Funkcija palaiko iki 255 padargo sekcijų.
Sutaupysite iki 5-8% pesticidams, trąšoms ir sėkloms
Automatizuota galulaukių apsisukimo sistema. Dėl didesnio mašinų automatizavimo operatorius gali sutelkti dėmesį į darbo kokybę. Didina našumą dėl nuoseklių, pakartotinai optimizuotų galinių posūkių visame lauke. Lengva sąranka leidžia operatoriui greitai pradėti dirbti lauke.
Itin vertinga funkcija sėjos metu – sėja pradedama ir pabaigiama viena taisyklinga linija galulaukėje.

„Advanced“ periodinės licencijos dalis.
Sistema optimizuoja automatinio vairavimą, kai dirbama šlaituose. Sistema vertinga, nes traktorius gali būti nuvedamas nuo nustatytos trasos tam, kad padargas liktų teisingoje trajektorijoje ir nepasislinktų į šlaito nuokalnę. Sistemos diegimo metu ant padargo sumontuojamas papildomas StarFire DGPS imtuvas.
Sistema vertinga sodinant eilėse ir išsprendžia padargo poslinkius. Tai lemia tikslių technologinių vėžių formavimą sekantiems darbams lauke.

„Advanced“ periodinės licencijos dalis.
Kameromis valdomas automatinis vairavimas. Sistema aptinka tarpus tarp augalų ir būtent į tarpą tarp augalų vairuoja techniką. Sumažėja pasėlių pažeidimų, sumažėja operatoriaus nuovargis ir dirbama didesniu greičiu, palyginus su vairavimu rankiniu būdu, nes įrenginys gali važiuoti pagal faktinę pasėlių eilutę.

„Advanced“ periodinės licencijos dalis.
Naudokite duomenis iš pirmojo darbo lauke (vagų formavimas ar sėja), kad automatiškai sukurtumėte viso lauko automatinio vairavimo trasas antriniams važiavimams, pvz., sodinimui, purškimui ir derliaus nuėmimui.
Net jeigu naudojate skirtingų pločių padargus AutoPath™ padės mašinai lauke surasti technologines vėžes ir prisitaikys prie ankstesnių važiavimų.
PASTABA: funkcija veikia colinėje matavimo sistemoje.
„Advanced“ periodinės licencijos dalis.
Iki 6 mašinų koordinavimas viename lauke.

• Dalinimasis apdirbtu plotu
• Sekcijų valdymo išnaudojimas
• Vienas sudokumentuotas darbo žemėlapis
• A-B linijos/krypties pasidalinimas lauke
• Sumažinamas nustatymams skiriamas laikas
• Koordinuotas darbas

„Advanced“ periodinės licencijos dalis.
Tai GNSS sistema pagrįstas greičio ir vairavimo sinchronizavimas, vykdomas tarp kombaino ir traktoriaus.
Nauda Jums:
• Mažesni iškrovimo nuostoliai;
• Paprastas ir greitas iškrovimas siekiant didesnio produktyvumo;
• Prioritetinis iškrovimas;
• Mažesnė įtampa operatoriui.

„Advanced“ periodinės licencijos dalis.