Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Atsarginės dalys

Turbūt sutiksite, kad Jūsų  technika turi dirbti našiai, efektyviai, sklandžiai. O tai užtikrinti galima naudojant originalias atsargines dalis - išvengsite brangiai kainuojančių prastovų, bereikalingo streso sėjos ar derliaus nuėmimo metu.

Originalių atsarginių dalių kūrimo ir gamybos procesuose dalyvauja inžinieriai, kurie dalyvauja visuose technikos "gimimo" procesuose, todėl  jų žinios užtikrina, kad žemės ukio technikos dalys atitiktų aukščiausius kokybės ir naujausių technologijų standartus.

Tiekiame originalias dalis visoms mūsų atstovaujamoms mašinoms ir ne tik. Originalios John Deere, KUHN, Manitou, Farma, Pezzolato bei kitos dalys gaminamos tik oficialiose gamintojų gamyklose, o jas tiekia tik oficialūs technikos atstovai.

Originalių dalių privalumai akivaizdūs:

UŽTIKRINTA KOKYBĖ SAUGUMAS PATIKIMUMAS GARANTIJA
Visos detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos gamyklose. DOJUS agro sandėliuose turime 15 000 vnt skirtingų pavadinnimų atsarginių dalių, iš jų 10 000 – John Deere technika Mažesne kaina pridengtas neoriginalių dalių patrauklumas dingsta tada, kai susimąstome apie vidurį javapjūtės sustojusį kombainą ir patiriamas prastovas. Naujoms originalioms dalims taikoma 6 mėnesių garantija.

 

Suprantama, kad kiekviena mašina turi savo gyvavimo ciklą. Natūralu, kad technikai senstant ir senkant jos darbo resursams, investicijos į ją mažėja. 7 metų ribą perkopusios John Deere technikos savininkams suteikiame galimybę rinktis tarp originalių John Deere atsarginių dalių ir alternatyvių dalių. Galime pasiūlyti tiek Lietuvoje, tiek Europoje gerai žinomų gamintojų BEPCO ir GRANIT alternatyvių atsarginių dalių.

Galvodami apie tai sukūrėme 7+ programą.

 

Standartinius užsakymus pateikiame per 3 darbo dienas, o skubius užsakymus (oro transportu) - per 24 val.

 

 

 

Atsarginių dalių asortimentą, galite peržiūrėti