Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used




Budinti linija žemės ūkio technikos pardavimo klausimais
+370 612 91887

NAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:



Kėdainių r. sav, Jonavos r. sav., Prienų r. sav., Birštono sav., Kauno m. ir r. sav.

Remigijus Rimavičius
Vadybininkas - konsultantas
+370 611 11376 remigijus.rimavicius@dojusagro.lt

 



Šakių r. sav., Vilkaviškio r. sav., Kazlų Rūdos sav.

 

Linas Vyšniauskas
Vadybininkas - konsultantas
+370 682 36950 Linas.Vysniauskas@dojusagro.lt

 

 

Šiaulių, Pakruojo, Radviliškio ir Joniškio r. sav., Kelmės r. sav.




Justinas Valys
Vadybininkas - konsultantas
+370 686 74224Justinas.Valys@dojusagro.lt

 



Kupiškio r. sav., Rokiškio r. sav., Utenos r. sav., Anykščiai r. sav., Zarasų r. sav.

Marius Godeliauskas
Vadybininkas - konsultantas 
+370 68742120Marius.Godeliauskas@dojusagro.lt

Į viršų



Panevėžio m. ir r. sav., Pasvalio ir Biržų r.sav.

Mantas Paulauskas
Vadybininkas - konsultantas 
+370 61849588mantas.paulauskas@dojusagro.lt

Į viršų



Vilniaus r. sav., Šalčininkų r. sav., Kaišiadorių r. sav., Trakų r. sav., Elektrėnų r. sav.


Jelena Melko
Vadybininkė-konsultantė +370 687 13369 jelena.melko@dojusagro.lt

Į viršų



Varėnos r. sav., Druskininkų sav., Lazdijų r. sav., Alytaus m. ir r. sav., Marijampolės r. sav., Kalvarijos r. sav.

Valdas Graževičius
Vadybininkas-konsultantas
+370 682 63998valdas.grazevicius@dojusagro.lt

Į viršų



Jurbarko r. sav., Tauragės r. sav., Šilalės r. sav., Rietavo sav., ir Raseinių r. sav.

Karolis Žadeikis
Vadybininkas - konsultantas
+370 698 07872karolis.zadeikis@dojusagro.lt

Į viršų




Į viršų

Klaipėdos m. ir r. sav., Šilutės r. sav., Kretingos r. sav., Neringos sav. ir Pagėgių sav.



Valdas Bratėnas
Vadybininkas - konsultantas
+370 612 10644valdas.bratenas@dojusagro.lt

Į viršų



Skuodo r. sav., Mažeikių r. sav., Telšių r. sav., Plungės r. sav., Palangos m. sav. ir Akmenės r. sav.


Andrius Kontrimas
Vadybininkas - konsultantas
+370 616 57885andrius.kontrimas@dojusagro.lt

Į viršų



Ukmergės r. sav., Ignalinos r. sav., Švenčionių r. sav., Molėtų r. sav. ir Širvintų r. sav.


Tadas Antanovičius
Vadybininkas - konsultantas 
+370 615 55 206Tadas.Antanovicius@dojusagro.lt


Į viršų

KUHN ŽEMĖS DIRBIMO TECHNIKA


Ignas Kubilius
KUHN produktų specialistas +370 612 75407 Ignas.Kubilius

 

PRODUKTŲ SPECIALISTAI:

Edgaras Matulionis

Vyr. produktų vadybininkas (Western Fabrications technika, John Deere 7-8 serijos traktoriai,
traktoriai su Tier 2 varikliais)

+370 612 27446 edgaras.matulionis@dojusagro.lt

Edvinas Navickas

Produktų vadybininkas (presai, presai-vyniotuvai, JD pašarų smulkintuvai,Kemper pjaunamosios,
JD šienapjovės,Kramer krautuvai žemės ūkiui, kaušai ir kt priedai)

 

+370 612 24895 edvinas.navickas@dojusagro.lt

Mantas Liepuonius

Produktų vadybininkas (JD traktoriai), frontaliniai krautuvai, frontalinių krautuvų priedai JD)

 

+370 616 41297 Mantas.Liepuonius@dojusagro.lt


Saulius Sagatys

Produktų vadybininkas (John Deere kombainai ir pjaunamosios, Ziegler ir Zuern kombainų priedai)

+370 66378557 saulius.sagatys@dojusagro.lt


Mantvydas Bauras

Produktų vadybininkas (Koeckerling ir Claydon produktai)

+370 61848533 mantvydas.bauras@dojusagro.lt

Edvinas Navickas

Produktų vadybininkas (John Deere purkštuvai ir trąšų barstytuvai, AMS produktai,  Vervaet cukrinių runkelių kombainai)

+370 612 24895 edvinas.navickas@dojusagro.lt

Giedrius Žiūraitis

Tiksliosios žemdirbystės specialistas(Žemės tyrimai)

+370 662 08632 Giedrius.Ziuraitis@dojusagro.lt

Į viršų

 

 

Alius Pagirys

F