Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika


Budinti linija žemės ūkio technikos pardavimo klausimais
+370 612 91887

NAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:

Kėdainių r. sav, Jonavos r. sav., Prienų r. sav., Birštono sav., Kauno m. ir r. sav.

Remigijus Rimavičius
Vadybininkas - konsultantas
+370 611 11376 remigijus.rimavicius@dojusagro.lt

 

Šakių r. sav., Vilkaviškio r. sav., Kazlų Rūdos sav.


Mantas Liepuonius
Vadybininkas - konsultantas
+370 682 36950mantas.liepuonius@dojusagro.lt

 

Šiaulių, Pakruojo, Radviliškio ir Joniškio r. sav.


Justinas Valys
Vadybininkas - konsultantas
+370 686 74224Justinas.Valys@dojusagro.lt

 

Kupiškio r. sav., Rokiškio r. sav., Utenos r. sav., Anykščiai r. sav., Zarasų r. sav.

Egidijus Braukyla
Vadybininkas- konsultantas 
+370 687 42120egidijus.braukyla@dojusagro.lt

Į viršų

Panevėžio m. ir r. sav., Pasvalio ir Biržų r.sav.

Andrius Skliaustys
Vadybininkas- konsultantas
+370 618 49 588andrius.skliaustys@dojusagro.lt

Į viršų

Vilniaus r. sav., Šalčininkų r. sav., Kaišiadorių r. sav., Trakų r. sav., Elektrėnų r. sav.


Jelena Melko
Vadybininkė-konsultantė +370 687 13369 jelena.melko@dojusagro.lt

Į viršų

Varėnos r. sav., Druskininkų sav., Lazdijų r. sav., Alytaus m. ir r. sav., Marijampolės r. sav., Kalvarijos r. sav.

Valdas Graževičius
Vadybininkas-konsultantas
+370 682 63998valdas.grazevicius@dojusagro.lt

Į viršų

Jurbarko r. sav., Tauragės r. sav., Šilalės r. sav., Rietavo sav., ir Raseinių r. sav.

Karolis Žadeikis
Vadybininkas - konsultantas
+370 698 07872karolis.zadeikis@dojusagro.lt

Į viršų

Šiaulių regionas, Kelmės r. sav.

Irmantas Adomaitis
Šiaulių regiono pardavimų vadovas
+370 620 27603irmantas.adomaitis@dojusagro.lt


Į viršų

Klaipėdos m. ir r. sav., Šilutės r. sav., Kretingos r. sav., Neringos sav. ir Pagėgių sav.

Valdas Bratėnas
Vadybininkas - konsultantas
+370 612 10644valdas.bratenas@dojusagro.lt

Į viršų

Skuodo r. sav., Mažeikių r. sav., Telšių r. sav., Plungės r. sav., Palangos m. sav. ir Akmenės r. sav.


Andrius Kontrimas
Vadybininkas - konsultantas
+370 616 57885andrius.kontrimas@dojusagro.lt

Į viršų

Ukmergės r. sav., Ignalinos r. sav., Švenčionių r. sav., Molėtų r. sav. ir Širvintų r. sav.


Tadas Antanovičius
Vadybininkas - konsultantas 
+370 615 55 206Tadas.Antanovicius@dojusagro.lt

Į viršų

KUHN ŽEMĖS DIRBIMO TECHNIKA

Evaldas Badauskas
KUHN produktų grupės vadovas +370 663 74 796 Evaldas.Badauskas@dojusagro.lt


Ignas Kubilius
KUHN produktų specialistas +370 612 75407 Ignas.Kubilius

Vaidotas Linkevičius
KUHN produktų specialistas +370 626 76758Vaidotas.Linkevicius

 

PRODUKTŲ SPECIALISTAI:

Edgaras Matulionis

Žemės ūkio technikos produktų vadovas
Western priekabos, AVR

+370 612 27446 edgaras.matulionis@dojusagro.lt


Dangis Valaitis

Produktų grupės vadovas
John Deere kombainai, kombainų pjaunamosios, Claydon prikabinama technika

+370 663 78557 dangis.valaitis@dojusagro.lt

Mantvydas Bauras

Produktų vadybininkas
Koeckerling prikabinama technika, prikabinami ir savaeigiai John Deere purkštuvai

+370 618 48533 mantvydas.bauras@dojusagro.lt


Paulius Orintas

Produktų vadybininkas
John Deere traktoriai, frontaliniai krautuvai ir frontalinių krautuvų priedai, Western sniego valytuvai ir kaušai

+370 616 41297 paulius.orintas@dojusagro.lt

Edvinas Navickas

Produktų vadybininkas
AMS, FarmSight produktai, Vervaet cukrinių runkelių kombainai, John Deere trąšų barstytuvai ir sėjamosios

+370 612 24895 edvinas.navickas@dojusagro.lt

Eimantas Šimkus

Produktų vadybininkas
Presai, presai - vyniotuvai, John Deere pašarų smulkintuvai, Kemper pjaunamosios, John Deere šienapjovės

+370 612 70423eimantas.simkus@dojusagro.lt

Į viršų

 

 

Alius Pagirys