Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used



Budinti linija žemės ūkio technikos pardavimo klausimais
+370 612 91887

NAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI:



Skuodas, Plungė, Mažeikiai, Akmenė, Telšiai, Kretinga, Rietavas


Andrius Kontrimas
Pardavimo projektų vadovas
+370 616 57885andrius.kontrimas@dojusagro.lt

Į viršų

Pagėgiai, Šilutė, Klaipėda, Šilalė, Tauragė, Jurbarkas, Raseiniai



Valdas Bratėnas
Pardavimo projektų vadovas
+370 612 10644valdas.bratenas@dojusagro.lt

Į viršų



Anykščiai, Širvintos, Ukmergė, Molėtai, Ignalina, Švenčionys


Tadas Antanovičius
Pardavimo projektų vadovas 
+370 615 55 206Tadas.Antanovicius@dojusagro.lt


Į viršų



Kaišiadorys, Elektrėnai, Trakai, Vilnius, Druskininkai, Varėna, Šalčininkai


Jelena Melko
Pardavimo projektų vadovė +370 687 13369 jelena.melko@dojusagro.lt

Į viršų



Utena, Biržai, Kupiškis, Rokiškis, Zarasai Zarasų r. sav.

Marius Godeliauskas
Pardavimo projektų vadovas 
+370 68742120Marius.Godeliauskas@dojusagro.lt

Į viršų

Radviliškis, Šiauliai, Kelmė, Joniškis




Justinas Valys
Pardavimo projektų vadovas
+370 686 74224Justinas.Valys@dojusagro.lt

 



Vilkaviškis, Kazlų rūda, Šakiai, Marijampolė, Kalvarija

 

Linas Vyšniauskas
Pardavimo projektų vadovas
+370 682 36950 Linas.Vysniauskas@dojusagro.lt

 

 



Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys

Vytautas Andrišiūnas
Pardavimo projektų vadovas
+370 607 31481 Vytautas.Andrisiunas@dojusagro.lt

 



Kėdainiai, Jonava, Prienai, Kaunas, Lazdijai, Alytus, Birštonas

Rokas Lukša
Pardavimo projektų vadovas
+370 611 11376 rokas.luksa@dojusagro.lt

 

REGIONŲ PARDAVIMŲ VADOVAI:

 

Valdas Graževičius
Pietų/rytų Lietuvos regiono pardavimų vadovas
+370 682 63998valdas.grazevicius@dojusagro.lt

Į viršų

Karolis Žadeikis
Šiaurės/vakarų Lietuvos regiono pardavimų vadovas.
+370 698 07872karolis.zadeikis@dojusagro.lt

Į viršų

Egidijus Braukyla
Šiaurės/Rytų Lietuvos regiono pardavimų vadovas.
+370 61849588Egidijus.Braukyla@dojusagro.lt

Į viršų

PRODUKTŲ SPECIALISTAI:

Mantas Liepuonius

Produktų grupės vadovas (JD traktoriai 5-9 serijos , frontaliniai krautuvai, frontalinių krautuvų priedai JD)

 

+370 616 41297 Mantas.Liepuonius@dojusagro.lt


Ignas Kubilius
KUHN produktų specialistas +370 612 75407 Ignas.Kubilius

<


Remigijus Rimavičius

Produktų grupės vadovas (John Deere kombainai, šienapjovės, savaeigiai pašarų smulkintuvai, presai, presai-vyniotuvai.  Kemper pjaunamosios. Ziegler ir Zuern kombainų priedai ir kt.)

+370 66378557 remigijus.rimavicius@dojusagro.lt


Mantvydas Bauras

Produktų vadybininkas (Koeckerling,  Claydon, John Deere sėjamosios, APV, Western Fabrications)

+370 61848533 mantvydas.bauras@dojusagro.lt


Aurimas Cikanavičius

Produktų vadybininkas (Kramer krautuvai žemės ūkiui, kaušai ir kt priedai, Vervaet, JD purkštuvai))

+370 612 70 423 aurimas.cikanavicius@dojusagro.lt

Edvinas Navickas

Tiksliosios žemdirbystės projektų vadovas (Tiksliosios žemdirbystės projekto vadovas (Tiksliosios žemdirbystės sprendimai: AMS produktai , JDLink – Telemetrija, FarmSight)

+370 612 24895 edvinas.navickas@dojusagro.lt

Giedrius Žiūraitis

Tiksliosios žemdirbystės specialistas(Žemės tyrimai)

+370 662 08632 Giedrius.Ziuraitis@dojusagro.lt

Į viršų

 

 

Alius Pagirys