Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Žemės ūkio technika


DOJUS agro Jums siūlo tik pačią moderniausią
žemės ūkio techniką, kurios dėka galėsite įprastinius  žemės  ūkio darbus atlikti daug paprasčiau – tai traktoriai, kombainai, pašarų ruošimo technika, purkštuvai,  žemės  dirbimo technika, sėjamosios bei kita žemės ūkio technika ir jų priedai.

Turėdami ilgalaikę patirtį ir nuolat sekdami žemės ūkio technikos naujienas, dalyvaudami parodose bei  gamintojų organizuojamuose pristatymuose, kurių metu pristatomi patys inovatyviausi žemės ūkyje naudojami sprendimai,  mes galime jums pasiūlyti techniką ir sprednimus, padėsiančius Jums žemės ūkyje pasiekti maksimaliai gerų rezultatų ir gauti daugiausiai naudos.

Jei įsigyti naują žemės ūkio techiką šiuo metu neturite finansinės galimybės – DOJUS agro turi jums paruošę specialius pasiūlymus naudotai žemės ūkio technikai. Visa ši technika yra patikrinta mūsų specialistų ir galime jus užtikrinti, jog yra patikima bei tarnaus jums ilgai ir užtikrintai.

Dar vienas būdas įsigyti žemės ūkio techniką yra mūsų pagalba norintiems gauti finansavimą. Šiuo metu bendradarbiaujame su John Deere Financial kompanija, kurios paslaugomis naudojasi daugiau kaip du milijonai vartotojų visame pasaulyje. Taigi, net neturėdami reikiamos sumos žemės ūkio technikai galite tikėtis gauti finansavimą, kuris jums padės įsigyti reikiamą techniką. Taip pirkti techniką galite tiek lizingo būdu, tiek imant paskolą.

Jei jums žemės ūkio technika yra reikalinga tam tikram laikotarpiui, t.y. ji jums nėra nereikalinga visam laikui – DOJUS agro taip pat turi puikų pasiūlymą – tai nuomos galimybė, kurios dėka, galite išsinuomoti mūsų patikimą žemės ūkio techniką tikrai maloniomis kainomis, o mes jums visus žemės ūkio padargus pristatysime laiku į sutartą vietą ir užtikrinsime technikos apžiūrą visu nuomos laikotarpiu bei atsargines ar papildomas dalis bei jų tiekimą.

Taigi, kaip matote, DOJUS agro turi protingus ir modernius sprendimus kiekvienam kliento poreikiui ir visiškai nesvarbu, ar Jūs norite įsigyti naują žemės ūkio techniką, dėvetą ar paprasčiausiai ją nuomotis jums reikiamam laikotarpiui – viską galite padaryti pas mus ir tai padaryti ne tik operatyviai bei žaibiškai, tačiau už tikrai ypatingą kainos ir kokybės santykį!

Siūlome apžiūrėti mūsų pasiūlymus ir išsirinkti jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus, kuriuose rasite moderniausią bei patikimą žemės ūkio techniką!