Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

John Deere frontaliniai krautuvai suprojektuoti specialiai John Deere traktoriams todėl idealiai tinka vienas kitam ir yra suderinami su priekinėmis tritaškėmis pakabomis ir darbiniais velenais. Be to, net sumontavus frontalinį krautuvą visi traktoriaus techninio aptarnavimo mazgai yra lengvai pasiekiami. O speciali variklio gaubto apsauga apsaugos jūsų traktorių nuo sugadinimų, net jei patirsite netikėtumų.

Padargo išlyginimo funkcija

Galimi šie padargo išlyginimo funkcijos pasirinkimai:

NSL: be išlyginimo funkcijos

MSL: mechaninis padargo išlyginimas (mechaninėmis traukėmis)

HSL: hidraulinis padargo išlyginimas (hidrauliniais cilindrais)

Padargo išlyginimo traukės

MSL mechaninio padargo išlyginimo traukės sumontuotos apačioje todėl ne tik pagerina matomuma, tačiau perduoda daugiau kėlimo galios ir pagerina priėjimą prie aptarnavimo taškų.

Vientiso metalo tvirtinimo rėmai

Frontalinių krautuvų tvirtinimo rėmai pagaminti iš vientiso ketaus lydinio ir neturi suvirinimo siūlių todėl yra ypač tvirti ir ilgaamžiški.

Automatinis krautuvo fiksavimas

Krautuvo strėlė užfiksuojama automatiškai – tereikia privažiuoti ir krautuvas pats susilygiuos su traktoriumi ir užsifiksuos. Dėl šio mechanizmo prijungiant ir atjungiant krautuvą iš kabinos išlipti užtenka vos 1 kartą. Greičiau, patogiau, saugiau.

Automatinis padargo fiksavimas

Kaip ir krautuvo strėlė, padargai taip pat užfiksuojami automatiškai, tereikia privažiuoti ir padargas bus saugiai ir tvirtai prikabintas prie krautuvo. Padargo atkabinimas taip pat paprastas, nes padargo atfiksavimo rankena yra patogioje ir saugioje vietoje. Kaip papildomą įrangą galima rinktis ir hidraulinį padargų fiksavimą – tokiu atveju tiek padargų prikabinimas, tiek atkabinimas atliekamas neišlipant iš traktoriaus kabinos.

Krautuvo amortizacija

Ir taip aukštą John Deere traktoriaus patogumą dar labiau padidina krautuvo amortizacijos sistema. Krautuvo amortizacija apsaugo krovinį ir pagerina traktoriaus su krautuvu komfortą važiuojant nelygiu keliu. Amortizacija įjungiama ir išjungiama iš kabinos.

Krautuvo žibintai

Visuose R serijos frontaliniuose krautuvuose gali būti montuojami krautuvo žibintai. Žibintai pritvirtinti prie paties krautuvo, todėl visada puikiai matysite padargą ir krovinį, nepriklausomai nuo to kokioje padėtyje yra krautuvas.

PARSISIŲSTI BROŠIŪRĄ ČIA

Techniniai duomenys/Modelis H240 543R 603R 623R 643R 663R 683R H480
Rekomenduojamas traktoriui 5E 5M / 5R 5M / 5R / 6MC / 6RC / 6M / 6R 5M / 5R / 6MC / 6RC / 6M / 6R 5M / 5R / 6MC / 6RC / 6M / 6R 5M / 5R / 6MC / 6RC / 6M / 6R 5M / 5R / 6MC / 6RC / 6M / 6R 7R / 8R
Maksimalus kėlimo aukštis, m 3,34 3,68 3,90 4,12 4,30 5,52 4,48 4,74
Maksimali keliamoji galia aukščiausiame taške, kg 1200 1968 2145 2624 2551 2667 2850 2570

* keliamoji galia ir kėlimo aukštis priklauso nuo traktoriaus specifikacijos ir padangų matmenų