Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Klientai apie mus

 

“Mūsų turimų John Deere 6R ir 7R traktorių automatinės greičių dėžės yra didžiulis privalumas, kuris leidžia mums dirbti labai tolygiai tiek laukuose, tiek kelyje.  Ateityje planuojam ūkyje naudoti visus traktorius tik su tokiomis greičių dėžėmis. Na o tai, kad traktoriams nereikia „ AdBlue“- mums svarbus veiksnys, nes tokiu būdu taupomi ir pinigai ir papildoma sandėliavimo vieta, jei tokį skystį reiktų naudoti. Be to, 7R serijos traktorius turi ir „Active Stearing“ vairavimo sistemą, kuri leidžia be galo lengvai ir greitai apsisukinėti galulaukėse. Taip sutaupom laiko ir darbus atliekam greičiau.“

Ūkininkas Ignas Kazlauskas

 

"Man svarbu, kad kombainas dirbtų užtikrintai net itin drėgnomis sąlygomis. Tvirta konstrukcija, didelis grūdų bunkeris ir unikali separavimo sistema su grūdų nunešimo sraigutėmis vietoj kratomosios lentos leidžia dirbti be prastovų ir visu pajėgumu net itin lietingais metais. Automatinis vairavimas – tiesiog privaloma įranga, be kurios jau neįsivaizduojame našaus darbo, nebekalbant apie vairuotojo komfortą."

Ūkininkas Zenonas Vaičiulis

"Viso mes ūkyje turime 12 John Deere 854 presų, kurie buvo pasirinkti po atliktų bandymų. T.y. 10 metų atgal prieš priimdami sprendimą kokią techniką reiktų įsigyti, išbandydavome bent 3 skirtingas technikas ir tik tuomet priimdavome sprendimą. Tai pasiteisino, ir esame patenkinti tuo ką turime, nes atsirenkame geriausius.

Apie šiuos John Deere presus turėčiau kalbėti ne aš, o skaičiai. Tarkim pernai per sezoną, kuris tęsiasi apie 1,5 mėn, supresavom po 16 tūkt. vienetų rulonų, kurių kiekvieno svoris sudarė po 300 kg, o drėgmė svyravo tarp 15- 20%. Netgi tokių apkrovų metu, šie presai jokių gedimų neturėjo, kai dauguma kitų galėjo ‚perlūžti‘ pusiau. Taip pat iškart pastebėjome, jog juose ypatingai patikimas automatinis tepimas, o dalys yra pakankamai atviros, tad lengvai prieinamos pakeitimams, kuriuos galime pasidaryti patys."

"Baltic Champignons" technikos inžinierius

Vytautas Gunevičius

„Su KUHN technika „draugauju“ jau aštuonerius metus, o su įmonės servisu praktiškai dar nespėjau susipažinti. Ūkyje naudojamų KUHN mašinų gamą sudaro grėbliai, šienapjovės, vartytuvai, pašarų dalintuvas. Pastarasis (pašarų dalintuvas EUROMIX I 870 ) per visus šiuos ilgus naudojimo metus nėra sugedęs apskritai, nors mašina jau dirbu devintą sezoną, kiekvieną dieną be prastovų ir poilsio. Tereikia laiku pasikeisti alyvą ir smulkinimo peilius. Kurį laiką svarsčiau ar vertėtų įsigyti naująją frontalinę šienapjovę. Turiu pastebėti, kad nusivilti neteko - patobulinimų nauda jaučiama iškart. Pas mane pievos yra gan kalvotose vietovėse, tad šienapjovės hidropneumatinė kopijavimo sistema ypač tiksliai kopijuoja nelygius laukus ir vienodu aukščiu nupjauna žolę.“

Ūkininkas Žydrūnas Varkavičius