Prekyba ir konsultacijos
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

Diana Tatarūnaitė-Zubenienė

DOJUS agro Lietuvos filialo direktorė
+370 614 13383 Diana.Tatarunaite@dojusagro.lt

Evaldas Badauskas

Žemės ūkio technikos pardavimų padalinio vadovas
+37066374796Evaldas.Badauskas@dojusagro.lt


Vidmantas Bagušis

Specializuotos technikos pardavimų vadovas
+37069873745Vidmantas.Bagusis@dojusagro.lt

Ramūnas Pipiras

Atsarginių dalių padalinio vadovas
+37062076630Ramunas.Pipiras@dojusagro.lt

Rimas Teresevičius

Serviso padalinio vadovas
+37061413383Rimas.Teresevicius@dojusagro.lt

Renata Narbutaitė-Bujavičienė

Vyriausioji finansininkė
+37068733202Renata.Narbutaite@dojusagro.lt

Kristina Makūnienė

Rinkodaros vadovė
+370 616 46466 Kristina.Makuniene@dojusagro.lt

Agnė Ūdrienė

Kreditų vadybininkė
+370 682 60229 Agne.Udriene@dojusagro.lt

 

Atsarginių dalių padalinio vadovas