Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

DOJUS agro istorija

UAB „DOJUS agro“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, priklausanti DOJUS įmonių grupei, ir jau 30 metų sėkmingai dirbanti žemės ūkio sektoriuje. Pagrindinė įmonės veikla – žemės ūkio, miško bei komunalinės technikos, tiksliosios žemdirbystės sprendimų, atsarginių dalių prekyba ir techninis aptarnavimas. Stipriai vystomos sritys – naudotos technikos pardavimai, bei specializuotų (durpynų, geležinkelių ir t.t.) sektorių mašinų pardavimai, dirvožemio tyrimų paslauga.

Šiuo metu UAB „DOJUS agro“ yra didžiausia vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėja Lietuvoje bei rinkos lyderė daugelyje pagrindinių mašinų kategorijų. Bendrovė vidutiniškai per metus parduoda daugiau nei 450 vienetų savaeigės ir 300 vienetų prikabinamos technikos. Turėdama puikiai išvystytą popardaviminį aptarnavimą, šiuos skaičius kasmet didina.

Mobilios technikos priežiūros darbuotojų komandą sudaro 45 technikai, 6 regionų serviso vadovai. Taip pat dirba 22 stacionarūs serviso technikai, bei proaktyvaus stebėjimo, analizės darbus atliekantys specialistai. Visa popardaviminio aptarnavimo komanda savo žinias tobulina kiekvienais metais turėdama daugiau nei 14 000 valandų mokymų. Bendrai įmonėje nuolatos dirba 160-170 darbuotojų, iš kurių daugiau nei 75 proc. turi aukštąjį išsilavinimą.Iki 2007 m. kovo 1 d. UAB „DOJUS agro“ buvo žinoma UAB „C.Olsen Baltic“ pavadinimu. Pakeitus įmonės pavadinimą, teisiškai nepasikeitė įmonės statusas, struktūra, akcininkai, vadovai, atstovaujami gamintojai bei veiklos pobūdis.

 • 1992

  Įkuriama UAB „C.Olsen Baltic“. Pirmąjį veiklos penkmetį pagrindinė įmonės veikla buvo maisto produktų importas-eksportas bei prekyba maisto pramonės įrengimais.

 • 1997

  Įmonė tapo didžiausio pasaulyje žemės ūkio mašinų gamintojo kompanijos Deere & Co atstovu Lietuvoje. Netrukus atstovaujamų gamintojų gretas papildė garsi Prancūzų kompanija KUHN.

 • 2004

  Juodonių km., Babtų sen., Kauno raj. pradėjo veikti naujas prekybos ir aptarnavimo centras. Tai vienas didžiausių ir moderniausių tokios paskirties centrų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje. Bendras centro plotas siekia daugiau nei 3700 kv. metrų, jame įrengta moderni techninio aptarnavimo bei remonto salė, atsarginių dalių sandėlis, mokymų salė, mašinų ekspozicija bei biuro patalpos.

 • 2006

  Atidarytas regioninis prekybos centras Vilniuje, Užubalių k., Avižienių sen., Vilniaus r.sav.

 • 2008

  Prekybos aikštelėje Užubalių k., Avižienių sen., Vilniaus r. sav. atidarytas atsarginių dalių sandėlis.

 • 2010

  Įmonė pradėjo veiklą Latvijoje bei įkūrė dukterinę įmonę DOJUS Latvija", kuri yra oficialus Deere & Company" atstovas šioje valstybėje.

 • 2011

  DOJUS agro tapo oficialiu Lietuvos gamintojo Western Fabrication atstovu, kuris gamina puspriekabes, perkrovimo priekabas, gyvulių, pašaro gabenimo priekabas, srutovežius, bei kitą techniką. Šis gamintojas puikiai žinomas Baltijos, Skandinavijos šalių ūkininkams ir ne tik, nes produkcija yra itin aukštos kokybės ir patikimumo. Taip pat, šiais metais pradėjo veikti naujas regioninis prekybos ir aptarnavimo centras Vijolių k., Šiaulių raj. Centro plotas siekia daugiau nei 2600 kv. metrų. Šio centro atidarymas pagerino techninės priežiūros ir prekybos atsarginėmis dalimis veiklą šioje Lietuvos dalyje.

 • 2013

  Siekiant būti dar arčiau prie labiausiai nutolusių Šiaurės Rytų Lietuvos ūkininkų, Panevėžyje atidarytas regioninis aptarnavimo centras. Tai pagerino mūsų paslaugų prieinamumą ir tolimesnį glaudų bendradarbiavimą su žemdirbiais.

 • 2016

  Strategiškai ūkininkams patogioje vietoje, atidarytas naujasis regioninis aptarnavimo centras Šakiuose. Gotlybiškių kaime įsikūręs centras yra net 1300 kv. metrų dydžio. Čia veikia atsarginių dalių sandėlis, teikiamos serviso paslaugos.

 • 2017

  DOJUS agro oficialiai pristatė naują verslo partnerį – Didžiosios Britanijos kompaniją Claydon, kuri yra tvarios ir tikslios žemdirbystės propaguotoja. Šis vardas Didžiosios Britanijos rinkoje yra gerai žinomas ne vieną dešimtmetį ir garsėja juostinės žemės dirbimo bei sėjos technologijos mašinomis.

 • 2019

  DOJUS agro tapo oficialiu KOMATSU forestry atstovu Lietuvoje, taip sustiprinant ir praplečiant miško technikos asortimentą. Komatsu yra trečias pagal dydį pasaulyje miško technikos gamintojas, gerai žinomas dėl savo aukšto lygio technologijų, bei didelio patikimumo ir našumo technikos. Taip pat, šiais metais pasirašyta bendradarbiavimo ir oficialaus atstovavimo sutartis su Vokietijos kompanija Farm Facts, kurie yra skaitmeninių ir tiksliųjų technologijų žemės ūkio kūrėjai, diegėjai, bei tokių produktų, kaip augalų azoto skenerių/sensorių, meteo stotelių ir pan. gamintojai. Nuo šių metų DOJUS agro pradeda teikti ir dirvožemio tyrimų paslaugą šalies žemdirbiams.

 • 2020

  DOJUS agro ilgus metus kartu su kompanija John Deere ir kitais gamintojais nešanti tiksliosios žemdirbystės tendencijas į Lietuvą, praplėtė savo struktūrą ir įkūrė atskirą Tiksliosios žemdirbystės skyrių, kuris dedikuotas būtent tiksliųjų technologijų diegimui ūkiuose, techninių ir agronominių sistemų suderinamumui, atliekantis dirvožemio tyrimų paslaugas, bei žemdirbių konsultavimą ir mokymus, tam, kad ūkiai vykdytų savo veiklą kuo tvariau ir našiau.

 • 2021

  Atidarytas regioninis prekybos ir aptarnavimo centras Plungėje. Varkalių k., kuris yra daugiau nei 713 kv. m. ploto, turintis puikiai įrengtą atsarginių dalių sandėlį, didelę serviso salę, bei jaukias ir modernias klientų aptarnavimo erdves. Šio centro atidarymas daro dar glaudesnį bendradarbiavimą su Žemaitijos regiono ūkininkais.

 • 2022

  DOJUS agro minėdama 30 metų jubiliejų, atidarė Tiksliosios Žemdirbystės Centrą, Kauno prekybos ir aptarnavimo centre. Čia galima susipažinti ir konsultuotis tokiais klausimais, kaip technikos ir agronominių sprendimų suderinamumas, viso ūkio valdymo skaitmenizavimas, įvertinti ką gali rinkoje analogų neturintis susietas, proaktyvus technikos servisas, kokia naujausia tiksliosios žemdirbystės įranga, bei kokios technologijos leidžia vykdyti ūkio veiklą tvariau. Čia taip pat vyksta edukacinės ir mokymų programos.

 • 2023

  DOJUS group atidarė Logistikos centrą ir nuo dabar visas sandėliavimo plotas sudaro 5800 m². Pradėjome bendradarbiauti su dar vienu miško technikos gamintoju Malwa. Tai Švedijos gamintojas, skaičiuojantis savo veiklos metus nuo 2009 metų ir esantis rinkos lyderis savo segmente šioje šalyje. Jų asortimente yra medkirtės, medvežės ir taip vadinamos „kombi“ tipo mašinos - medkirtė ir medvežė sumontuota ant vienos bazės.

Didžiuojamės, kad esame daugelio pažangiausių ir moderniausių Lietuvos ūkių pagrindinis partneris žemės, miškų ūkio technikos bei tiksliųjų ūkio valdymo sistemų pasirinkime. Malonu, kad mūsų pastangos bei investicijos į aukščiausio lygio, proaktyvaus serviso sistemos kūrimą, sulaukia mūsų klientų ir partnerių ypatingai gero vertinimo. Tikime, kad kokybė, profesionalus darbas ir abipusiai naudinga ilgalaikė partnerystė yra teisingas kelias į mūsų visų bendrą ateitį.

Šiuo metu DOJUS agro yra oficialus kompanijų John Deere, KUHN, Koeckerling, Claydon, Western Fabrication, Vervaet, Kramer, FarmFacts, KOMATSU, BMF, Nisula, Michelin, Starmaxx, Polybale, atstovas.