Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

2020-12-03

AutoTrac Universal 300Precision Ag technologija

  • Aukštos kokybės valdymas mišrioms transporto priemonėms
  • Perkėlimo iš mašinos į mašiną laikas <30 minučių
  • Mažiausias greitis – 0,5 km/h
  • Atsparus vandeniui ir dulkėms
  • Spartesnis linijos gavimas

Automatinis visų gamintojų technikos vairavimas

Išbandytą ir su skirtingų gamintojų įrenginiais suderinamą automatinio vairavimo sprendimą galima pritaikyti daugiau nei 600 skirtingų agregatų, įskaitant ir senesnius John Deere modelius bei kitų gamintojų techniką. ATU 300 prietaisą paprasta perkelti iš vienos mašinos į kitą greičiau nei per 30 minučių. Jį lengva sumontuoti ir naudoti. Be to, jis nepaprastai tvirtas, patikimas ir net tinkamas naudoti traktoriuose su atvira operatoriaus darbo vieta. ATU 300 galima naudoti ir važiuojant tik 0,5 km/val. greičiu, t. y. važiuojant lėčiau nei su kitomis universaliomis sistemomis.

Automatinį vairavimo rinkinį sudaro:

Rinkinės integruotą (hidraulinį) arba universalią (su elektrine pavara) automatinio vairavimo sistemą. Taip pat siūlome naują sprendimą ISOBUS TIM standartą palaikančioms mašinoms.

„STARFIRE 6000“ imtuvas

Norint prisijungti prie „John Deere“ tikslaus palydovinio tinklo, pirmiausia reikia naujojo „StarFire 6000“ imtuvo. Išskirtinis atnautintas dizainas, apsaugos nuo vagysčių prietaisas, geresnė programinės įrangos atnaujinimas ir, svarbiausia, didesnis tiklsių signalų diapazonas. Tai leis sparčiau pasiruošti darbui lauke, suteiks didesnį tikslumą ir dar stabilesnį signalą.

Universalūs GS4240 arba GS4640 valdymo monitoriai

Standartinės monitoriaus funkcijos: 26 cm jutiklinis ekranas ISOBUS – AEF sertifikatas (Darbas kintama norma) Galima susieti su nuotolinės konsultacijos ir diagnostikos paslaugomis Galimos aktyvuoti funkcijos: Automatinis vairavimas Sekcijų valdymas (palaikomos 256 sekcijos) Dokumentavimas „AutoTrac Vision“ „AutoTrac RowSense“ Belaidis duomenų perdavimas „AutoTrac“ automatizuoto apsisukimo sistema Pasyvi padargų vairavimo sistema „AutoTrac“ Dalijimasis lauko duomenimis

 

Įsigykite ATU 300 paketą už ypatingą kainą ir nebevairuokite patys!

 

Skambinkite:
+37061291887