Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Išbandykite noraginį skutiką savo laukuose jau dabar!

2022-07-18

KÖCKERLING NORAGINIS SKUTIKAS VECTOR 460

Darbinis gylis – 40cm

Kiti gamintojai turi ribotą darbinį gyli, kas mažina panaudojimo galimybes, tokias kaip laukų drenavimas rudenį, galulaukių bei tech. vėžių gilus išdirbimas, siekiant suardyti podirvio plutą.

STS volas

STS volo privalumas, kad "U" formos profilis, prisipildęs dirvos, išsunkina volą iki 15-20% ir tankinimas vyksta žemė žemėn, be didesnio kontakto su metalu, taip ženkliai prailgindamas volo tarnavimo laiką.

Pilnai hidraulinis reguliavimas iš traktoriaus kabinos

Galima reaguoti į visus dirvos nelygumus, struktūros pasikeitimus tiesiai iš traktoriaus kabinos.


Atraminiai dvejinti ratai 380/55 R17

Dvigubi atraminiai ratai suteikia didesnį stabilumą ir precizišką darbinio gylio išlaikymą viso darbo metu. Net ir dirbant durpynuose, neleis skutikui "skęsti". Ypač noraginiams skutikams reikalingas didelis stabilumas, kadangi gauna dideles apkrovas skusdami ražieną, taigi dvigubi atraminiai ratai ir gale esantis dvigubas volas suteikia maksimalų stabilumą ir gylio išlaikymą, lyginant su kitų gamintojų skutikais.

Lyginimo lenta už noragų - spyrokliuojančios lyginimo juostos

Mažesni kaštai dylančioms dalims, greičiau atsiperka mašina. Daugelis gamintojų naudoja diskus, kurie yra brangūs ir kiekvienas jų dar turi papildomai po guolį, kuris taip pat dyla. Lengvose žemėse diskai yra linkę daryti griovius arba kaupus.

Rėmo konstrukcija

Vientiso metalo, be jokių virinimo siūlių. Koeckerling vienintelis gamintojas gaminantis rėminę konstrukciją iš vientiso metalo liejinio. Tai kelis kartus padidina mašinos standumą ir tvirtumą, kuris reikalingas atlaikyti maksimalias apkrovas.