Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Patikėkite savo kombaino patikrą profesionalams!

2021-10-06

MŪSŲ SPECIALISTAI ŽINO GERIAU, MATO DAUGIAU.

Mūsų specialistai yra sertifikuoti ir apmokyti profesionalai, turintys ne vienerių metų patirtį.Jie atlieka išsamią techninę diagnostiką pagal gamyklos atnaujintus patikros planus ir praeitų metų duomenis iš viso pasaulio kombainų. Patikrinami jutikliai, elektronika ir programinė įranga, naudojantis tik „John Deere“ atstovybėse esančia „Service Advisor“ programa.

EXPERT CHECK METU VISAPUSIŠKAI PATIKRINIMAS KOMBAINAS:

KABINA

Peržiūrima klaidų pranešimų istorija,patikrinami kabinoje esantys valdikliai,kad elektronika veiktų maksimaliai patikimai.

DEŠINĖ PUSĖ

Patikrinama kūlimo būgno pavara (W/T serijųkombainams),kad greitis būtų reguliuojamas lengvai, sraigės ir elevatoriai, taip užtikrinant aukščiausią grūdų kokybę; taip pat patikrinama, ar teisingai veikia derliaus skaičiavimo ir drėgnumo jutikliai

PJAUNAMOJI

Tikrinama pjovimo mechanizmo irnupjautų augalų masės padavimo komponentų būklė.Tikrinamos varomosios grandinės, diržai,žvaigždutės, praslydimo sankaba.

SMULKINTUVO PAVARA

Tikrinama smulkintuvo peiliukai, pavara,guoliai, rotorius – visa tai, kad būtų užtikrinta geriausia smulkinimo kokybė.

KAIRĖ PUSĖ

Žiūrima, ar teisingai sureguliuotas pobūgnis, patikrinama rotoriaus pavara (Sserijos kombainams), grūdų išpylimo sraigės pavara – visa tai, kad būtų užtikrintas švelnus kūlimas ir efektyvus išpylimas.

VARIKLIS/GRŪDŲ BUNKERIS

Įvairiapusė variklio patikra naudojant„Service Advisor“. Tikrinamas grūdų bunkerio ir išpylimo sraigių nusidėvėjimas,siekiant išvengti žalos grūdams.

Gausite išsamią savo kombaino būklės bei poreikių ataskaitą, ekspertų patarimus dėl naujausių rinkinių ir priedų, kuriuos įsigiję galėsite išnaudoti visas savo technikos galimybes.

Labai svarbu tinkamai pasirengti, o pasirengimą jums galime užtikrinti už fiksuotą kainą. Siekdami sumažinti prastovas ir padidinti darbo našumą, užregistruokite savo techniką nuodugniai, visapusiškai techninei patikrai, kurią atliks sertifikuoti specialistai.

Sužinokite daugiau!

Panevėžys +370 687 99756

Šakiai +370 682 36949

Kaunas +370 616 92859

Šiauliai +370 61517182

Plungė +370 611 08675

 

* Galioja iki 2022 m. kovo 31 d. Mes pasiliekame teisę prašyti sumokėti už valymą, jei bus reikalinga. Kainos nurodytos be PVM.