Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Patikėkite savo pašarų smulkintuvo patikrą profesionalams!

2021-10-05

MŪSŲ SPECIALISTAIŽINO GERIAU, MATO DAUGIAU.

Mūsų specialistai yra sertifikuoti ir apmokyti profesionalai, turintys ne vienerių metų patirtį. Jie atlieka išsamią techninę diagnostiką pagal gamyklos atnaujintus patikros planus ir praeitų metų duomenis iš viso pasaulio pašarų smulkintuvų. Patikrinami jutikliai, elektronika ir programinė įranga, naudojantis tik „John Deere“ atstovybėse esančia „Service Advisor“ programa.

EXPERT CHECK METU VISAPUSIŠKAI PATIKRINAMAS PAŠARŲ SMULKINTUVAS

KABINA

Mes patikrinsime mašinos gedimų kodų pranešimus ir kartu visų kabinos vadymo prietaisų veikimą užtikrindami, kad elektroninės sistemos veikia optimaliai.

PJAUNAMOJI

Mes patikrinsime visų grandinių, valiklių,peilių ir vijų išdilimą bei funkcionalumą tam,kad darbo metu būtų užtikrintas optimalus masės judėjimas į mašiną.

SMULKINIMO BŪGNAS

Tam, kad darbo metu būtų užtikrinta geriausia smulkinimo kokybė lygiagrečiai užtikrinant žemas degalų sąnaudas mes atidžiai įvertinsime priešpeilio, smulkinimo peilių bei galandinimo sistemos būklę.

PADAVIMO RITINIAI

Patikrinsime volų suspaudimo spyruoklių nustatymus, daviklių funkcionalumą ir padavimo volų nudilimą bei įvertinsimų jų pažeidimus.

VARIKLIS IR PAVARA

Atliksime kruopščią variklio patikrą,inspektuosime dujų išmetimo sistemos veikimą, pagrindinę sankabą bei kitas pavaras siekiant užtinkrinti nenutrūkstamą galios teikimą.

GRŪDŲ TRAIŠKYKLĖ

Patikros metu ekspertas patikrins grūdų traiškyklės ritinėlių išdilimą bei reguliavimus tam, kad darbo metu būtų užtikrintas kokybiškas grūdų traiškymas.

Gausite išsamią savo pašarų smulkintuvo būklės bei poreikių ataskaitą, ekspertų patarimus dėl naujausių rinkinių ir priedų,kuriuos įsigiję galėsite išnaudoti visas savo technikos galimybes.

Labai svarbu tinkamai pasirengti, o pasirengimą jums galime užtikrinti už fiksuotą kainą. Siekdami sumažinti prastovas ir padidinti darbo našumą, užregistruokite savo techniką nuodugniai, visapusiškai techninei patikrai, kurią atliks sertifikuoti specialistai.

Sužinokite daugiau!

Panevėžys +370 687 99756

Šakiai +370 682 36949

Kaunas +370 616 92859

Šiauliai +370 61517182

Plungė +370 611 08675

* Dėl Expert Check patikros kreipkitės tel.: +370 611 22022. Pasiūlymas galioja iki 2022 m. kovo 31 d.DOJUS agro pasilieka teisę paprašyti sumokėti už technikos išvalymą, jei bus reikalinga. Kainosnurodytos be PVM.