Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Patikėkite savo traktoriaus patikrą profesionalams!

2021-10-06

MŪSŲ SPECIALISTAI ŽINO GERIAU, MATO DAUGIAU.

Mūsų specialistai atlieka techninę diagnostiką pagal gamyklos atnaujintus patikros planus ir praeitų metų duomenis. Mes patikriname jutiklius, elektroniką ir programinę įrangą,naudodamiesi tik „John Deere“ atstovybėse esančia „Service Advisor“ programa.

EXPERT CHECK METU VISAPUSIŠKAI PATIKRINIMAS TRAKTORIUS:

ORO KONDICIONIERIUS

Užtikrinsime tinkamą vėsinimo lygį, kad jums nebūtų karšta net karščiausiomis dienomis.

VENTILIATORIAUS PAVAROS TIKRINIMAS

Smarkiai nusidėvėjus diržui greitai gali tekti mokėti už visai sistemai padarytą žalą. Mes pasirūpinsime, kad jūsų ventiliatoriaus diržas būtų puikios būklės.

OPERATORIAUS SĖDYNĖ

Jūsų sėdynės amortizacija neutralizuoja visus smūgius, kad jie netektų jums, – patikrinsime, ar ji vis dar veikia ir tinkamai jus saugo.

PRIEKINĖ AŠIS

Kad amortizacija būtų aukštos kokybės nepaisant greičio ir atliekamo darbo, įsitikiname, ar reaktyvinė traukė turi tinkamą prošvaisą ir ar hidroakumuliatorius tinkamai pripildytas.

VARIKLIAI IR PAGALBINIAI ĮRENGINIAI

Patikrinsime visų skysčių lygį ir ar nėra pratekėjimų bei nusidėvėjusių detalių, taip užtikrindami didžiausią našumą ir ilgesnįeksploatacijos laikotarpį.

PRIEKABOS IR TRITAŠKIS PRIKABINIMO ĮTAISAS

Atliekame kruopščią priekabos kaiščio nusidėvėjimo patikrą, kad užtikrintume saugumą ir puikų padargo valdymą.

KABINOS AMORTIZACI JA

Siekdami maksimalaus patogumo, tikriname kabinos priekinės pakabos guolių nusidėvėjimą ir gedimus, taip pat ar tinkamai pripildytas hidroakumuliatorius.

Gausite išsamią savo traktoriaus būklės bei poreikių ataskaitą, ekspertų patarimus dėl naujausių rinkinių ir priedų, kuriuos įsigijęgalėsite išnaudoti visas savo technikos galimybes.

Labai svarbu tinkamai pasirengti, o puikų pasirengimąjums galime užtikrinti už patrauklią fiksuotą kainą.Siekdami sumažinti prastovas ir padidinti darbo našumą,užregistruokite savo techniką nuodugniai, visapusiškaitechninei patikrai, kurią atliks sertifikuoti specialistai.

 alt=

Sužinokite daugiau!

Panevėžys +370 687 99756

Šakiai +370 682 36949

Kaunas +370 616 92859

Šiauliai +370 61517182

Plungė +370 611 08675

 

Pasiūlymas galioja iki 2022 m. kovo 31 d. Mes pasiliekame teisę prašyti sumokėti už valymą, jei bus reikalinga. Kainos nurodytos be PVM. JDLink licencija aktyvuojama tik tiems modeliams, kuriuose yra įdiegta JDLink sistema. Traktoriuose, kuriuose nėra sumontuota JDLink sistema, ją galime sumontuoti.