Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

.

2021-10-07

Nesvarbu kiek metų Jūsų John Deere traktoriui  metų - 3, 5 ar 15, pasibaigus garantiniam laikotarpiui, turite teisę sudaryti 1, 2 ar 3 metų sutartį, kurios metu fiksuosite išlaidas, gausite nuolaidas, bus atliekama eksperto patikrai, o už viską mokėsite vienodomis dalimis, taip kaip sutarsime dabar. Užpildykite apačioje esančia formą ir gaukite NEMOKAMĄ kontrakto paskaičiavimą būtent Jūsų traktoriui.
Fiksuota dalių kaina
0 % paslaugų ir atsarginių detalių pabrangimas sutarties laikotarpiu, taip išvengiant kasmetinio kainų pokyčio – pasirašant 3 metų techninio aptarnavimo kontraktą jūs užfiksuojate aptarnavimo kaštus tam laikotarpiui ir tai reiškia, kad jums neturės jokios įtakos didėjanti alyvos kaina, besikeičiančios filtrų ar kitų eksploatacinių medžiagų kainos. Pasirašant kontraktą 3 metams techninio aptarnavimo kaštų suma padalinama į 3 lygias dalis, todėl kiekvienais metais technikos priežiūrai jūs iškleisite vienodą sumą pinigų.
Fiksuota serviso darbų kaina
Sudarydami aptarnavimo kontraktą, fiksuojate serviso darbų įkainius, taip apsidrausdami nuo galimo pabrangimo ateityje.
15% atsarginėms dalims
Nuolaidos eksploatacinėms atsarginėms dalims ir skysčiams – skaičiuojant pasiūlymą techninio aptarnavimo planui tiek atsarginėms dalims, tiek serviso paslaugoms taikomos nuolaidos, kas įvertinus 0% pabrangimą kontrakto laikotarpiui šį pasiūlymą daro dar labiau patrauklesniu.  Kita vertus siūlomos nuolaidos eksploatacinėms atsarginėms dalims mažina skirtumą su kitų tiekėjų galimomis alternatyvomis.
Nemokama Expert Check paslauga
Nemokama Expert Check paslauga* - galimybė pasinaudoti Expert check patikra leidžia  jums priimtinu laiku patikrinti mašinos techninę būklę pagal kasmet gamintojo atnaujinamą patikros anketą. Atlikę patikrą patyrę mechanikai įvertina traktoriaus būklę bei pateikia rekomendacijas bei siūlymus probleminių vietų šalinimui, taip paruošiant techniką būsimiems darbams jums palanakiu metu.
Nemokamas traktoriaus galios matavimas
Nemokama traktoriaus galios matavimo (taikoma tik 7 ir 8 serijos John Deere traktoriams) paslauga* - puiki galimybė ‘suskaičiuoti traktoriaus arklius’ ir profilaktiškai įsivertinti traktoriaus techninę būklę bei pasirengimą darbams. Savalaikiai įsivertinus traktoriaus variklio būklę mes išvengsime netikėtumų svarbiausių darbų sezono laike, o pašalinę negalavimo priežastis eliminuosime sumažėjusio mašinos našumo ar kuro ekonomijos galimas priežastis;
Papildomas pagrindinių mazgų patikrinimas
Papildomas pagrindinių mazgų patikrinimas (atliekamas kiekvieno aptarnavimo metu)  - be techninio aptarnavimo patyrę mechanikai trumpos apžiūros metu apžiūrės ir įvertins traktoriaus būklę ir informuos apie  pastebėjus trūkumus, padės juos pašalinti taip užtikrinant 100% technikos pasiruošimą darbui.

O kaip bus atsiskaitoma?

Galėsite pasirinkti mokėjimą lygiomis dalimis per visą sutarties laikotarpį.

 

Norite sužinoti kaip apskaičiuojama aptarnavimo kaina?

Kontrakto apskaičiavimo pavyzdį galite rasti čia.

Pasiūlymas galioja iki 2021-10-26

Paklausti nieko nekainuoja! Užpildyk formą ir sužinok kiek kainuotų kontraktas tavo traktoriui!