Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

2020-05-15

1. Atsiimkite ribotos serijos garantuotus prizus!

2. Papildomai pakovokite dėl 1000 € vertės iš anksto papildytos kortelės!

Užtenka įsigyti naujas „Michelin“ žemės ūkio technikos arba industrines padangas!*

Programos taisyklės

PIRKIMAS

Nuo 2020-03-01 iki 2020-06-30 vienoje iš pardavimo vietų įsigykite naujas„Michelin“ prekės ženklo žemės ūkio technikos arba industrines padangas.*

Įsigiję 2 arba 4 padangas toliau nurodyta tvarka, gausite ribotos serijos rinkinį(striukę „4F Michelin“ + polo marškinėlius + kepuraitę) ir padidinsite savo galimybes laimėti 1000 € vertės iš anksto papildytą kortelę.

• 2 žemės ūkio technikos padangos, jeigu jų pirkimo kaina yra bent 1500 EUR be PVM už vnt.arba

• 4 žemės ūkio technikos padangos, jeigu jų pirkimo kaina yra mažesnė nei 1500 EUR be PVM už vnt.arba

• 4 „Compact Line“ serijos padangos (industrinės)

PARAIŠKA

Iki 2020-07-10 praneškite apie savo dalyvavimą – atsiųskite mums sąskaitą faktūrą ar kitą padangų, kurioms taikoma programa, pirkimą patvirtinantį dokumentą adresu marketing@michelin.com.

El. laiške nurodykite prizų pristatymo adresą ir pageidaujamą striukės bei polo marškinėlių dydį (S, M, L, XL, 2XL, 3XL).

Registruokite visus pirkimo atvejus, kad padidintumėte savo galimybes gauti papildomą prizą:„MasterCard“ iš anksto papildytą kortelę, kurios vertė 1000 €!

Paraiškų tikrinimas ir prizų išdavimas

Netrukus, po Jūsų paraiškos patikrinimo, gausite Jūsų nurodyto dydžio„Michelin“ suvenyrų rinkinį (ribotos serijos „4F Michelin“ striukę, polo marškinėlius ir kepuraitę).

Papildomi prizai skiriami pagal šias taisykles:

• 10 iš anksto papildytų „MasterCard“ kortelių 10 dalyvių, kurie akcijos laikotarpiu įsigijo ir registravo didžiausią „Compact Line“ serijos padangų kiekį (ne mažiau nei10 padangų),

• 5 iš anksto papildytos „MasterCard“ kortelės 5 dalyviams, kurie akcijos laikotarpiu įsigijo ir registravo žemės ūkio technikos padangas, kurių suminė vertė didžiausia.

 

* Programos vykdymo laikotarpis buvo pratęstas.Anksčiau skelbtas programos vykdymo laikotarpis: 2020-03-01–05-31.** Išsamus padangų, kurioms taikoma programa „Verta pirkti Michelin!“, sąrašas ir akcijos sąlygos, įskaitant prizų išdavimo sąlygas, bei pardavimo vietų sąrašas pateikiami taisyklėse,kurios skelbiamos „Michelin Polska“ komercijos biure Varšuvoje, ul. Domaniewska 28,02-672 Warszawa ir pas „Michelin“ vietos atstovus.