Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

.

2021-11-24

Likus vos 37 dienom iki metų galo, į Tauragės r.  Žygaičių k.,  ūkininkaujančio Mato Merkelio ūkį atvyko 200-asis John Deere traktorius parduotas šiais metais. 410 AG vardinės galios 8R serijos traktorius jau bus trečiasis ūkyje John Deere‘as.

 

Mišrus ūkis ne tik augina kukurūzus bei kitas kultūras, bet augina daugiau nei 300 mėsinių galvojų bandą. Tokiame ūkyje tikrai darbų pakanka, tad šalia ūkyje jau dirbančių populiariosios John Deere 6 serijos traktorių atsistojąs naujasis  8R 410, lauko darbuose išvystantis iki 443 AG maksimalią galią, leis lengviau ir greičiau atlikti visus žemės dirbimo ir sėjos darbus. Nepriklausoma amortizacija (ILS) visada užtikrina pilną priekinių ratų sąlytį su žeme net dirbant itin nelygiuose laukuose.

Nauda, kurią gaus šis ūkis ir visi kiti, kurie rinktųsi šį traktorių: maksimalus galios perdavimas laukuose, itin stabilus vairavimas keliuose ir tolygiausias važiavimas.

Šiame John Deere traktoriuje, kaip ir daugelyje nuo 150 AG John Deere traktorių nemokamai įdiegta telematikos sistema JDLink, automatinio vairavimo sistema AUTOTRAC bei sekcijų valdymas, tad traktorius dirbs ne tik našiai ir greitai, tačiau ir tiksliai bei komfortiškai.