Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-06-03Mieli klientai, mes jūsų pasiilgome! Nuo rytojaus 06.04 d. atveriame duris ir pagrindiniame mūsų prekybos ir aptarnavimo centre Kaune. Kaip ir anksčiau, esame pilnai pasiruošę jus aptarnauti laikantis visų saugos priemonių, to paties tikėdamiesi ir iš Jūsų.

Norėdami užtikrinti visų mūsų saugumą, kartą dienoje vykdysime patalpų vėdinimą bei dezinfekciją. Dėl šios priežasties, informuojame, kad mūsų darbo laikas šiek tiek keičiasi:
Darbo dienomis:

  • 8 – 13 val – dirbame
  • 13 - 14 val – pertrauka, nedirbame
  • 14 – 17 val - dirbame

Visi kiti mūsų regioniniai centrai Šiauliuose, Šakiuose, Panevėžyje ir Vilniuje dirba kaip įprastai. Tad iki malonaus susitikimo visuose mūsų prekybos ir aptarnavimo centruose!

Patikiname, kad esame pilnai pasiruošę savo klientus aptarnauti laikantis visų saugos priemonių. To paties tikimės ir iš jūsų, mieli klientai. Taip pat raginame išlikti visus budriais ir nesant didelei būtinybei atsargines dalis ar paslaugas ir toliau užsisakinėti bekontakčiu būdu.

Tad nuo  06.04 d.:

  • Atsargines dalis ar paslaugas toliau galite užsisakyti ir atsiimti bekontakčiu būdu arba, esant poreikiui, galite užsukti į mūsų prekybos ir aptarnavimo centrus Kaune, Šiauliuose, Šakiuose, Panevėžyje ir Vilniuje.

 

  • Esant poreikiui, prekes ir toliau galėsime jums pristatyti  per skubių siuntų tarnybas arba jos galės būti pristatomos mūsų mobilaus serviso darbuotojų pagalba.

 

Apžiūrėti naują ir naudotą žemės ūkio, vejų techniką galite paskambinę ir susitarę su jūsų regioną aptarnaujančiu pardavėju konsultantu. Kontaktinius telefonus galite rasti čia:

Žemės ūkio technikos pardavėjų kontaktai: https://www.dojusagro.lt/…/kontaktai-2/technikos-pardavimai/

Atsarginių dalių pardavėjų kontaktai: https://www.dojusagro.lt/lt/kontaktai-2/atsargines-dalys/

Serviso specialistų kontaktai:  https://www.dojusagro.lt/lt/kontaktai-2/servisas-zemes-ukio-technika/

Miškų ir vejų technikos pardavėjų kontaktai: https://www.dojusagro.lt/lt/kontaktai-2/servisas-misku-technika/

 

Likime sveiki ir saugūs!