Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Atidarytas naujas logistikos centras

2023-05-17

2021 m. lapkričio 3 d. simboline kapsulės įkasimo ceremonija buvo oficialiai pradėta naujojo DOJUS įmonių grupės logistikos centro statyba, o 2023 m. gegužės 17 d. mums tapo ypatinga – oficialiai atidarytas naujas apie 4000 m² ploto logistikos centras, kuris žymi mums labai svarbią centrinio sandėlio ir logistikos plėtrą! Dabar visas sandėliavimo plotas sudaro 5800 m².

Projektuojant pastatą ir ieškant tinkamų sprendimų, daug dėmesio buvo skiriama efektyvumo didinimui – dalis procesų sandėlyje automatizuoti, skirtingoms prekių grupėms pasirinkti atskiri sandėliavimo sprendimai, tad darbas gerokai efektyvesnis bei lengvesnis.

Taip pat, šis naujasis pastatas „žalias“ ne vien dėl to, kad jame yra daugiausiai John Deere detalių ir technikos – ant jo stogo DOJUS komandos sumontuotos saulės elektrinės!

„Mūsų pagrindinis tikslas ir darbas – suteikti kuo geresnius įrankius žemės ūkio klientams, miškininkams ir komunalininkams. Šiam tikslui pasiekti turime labai gerus partnerius (John Deere, Kuhn, Komatsu, Western Fabrication ir kitus) ir beveik 200 atsarginių dalių tiekėjų“, - sakė D. Dailidė.

Padidėjusi erdvė atsarginių dalių sadėliavimui, pagreitėjęs atsarginių dalių priėmimas ir išdavimas, pagerėjęs vilkikų pralaidumas kieme bei gerokai padidėjusi techninės priežiūros erdvė serviso salėje pagrindiniame pastate – tai mūsų pokyčiai su naujojo centro atidarymu, kuriais labai džiaugiamės!