Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Dabar pats geriausias metas įsigyti techniką

2024-04-11

Tik dabar John Deere gamintojas suteikia išskirtines sąlygas įsigyti kombainus ir traktorius su 0,0 proc. palūkanomis + 3 mėn. EURIBOR. Akcija galioja iki 2024 04 30:

  • Labai ribotam kiekiui kombainų. Savo našumą ir patikimumą Lietuvos ūkininkams įrodę išskirtinės konstrukcijos John Deere kombainai turi:

- automatinę kombaino vairavimo sistemą AutoTrac su GPS antena ir visiškai automatiniu duomenų dokumentavimu;
- 3 metų garantiją, o esant poreikiui, galėsite užsisakyti pakaitinį kombainą, kurį įsipareigosime pristatyti per 48 valandas;
- nuotolinę diagnostiką ir išankstinį gedimų nustatymą prieš jiems įvykstant;
- nemokamą posezoninę kombaino patikrą garantiniu laikotarpiu.

  • 7, 8 ir 9 serijos traktoriams. Nuo 1918 metų John Deere savo Waterloo (JAV) gamykloje gamina tik pačius galingiausius ir išmaniausius savo traktorius:

- didžiausia galia savo klasėje – 7R iki 388 AG, 8R iki 458 AG, 9R iki 691 AG;
- išmaniausi savo klasėje – G5Plus 12.8“ monitoriai su AutoTrac ir Section Control, integruotas SF7000 imtuvas, JDLink telematikos sistema su Operacijų Centro ūkio valdymo sistemos platforma;
- patogiausi savo rinkoje – didžiausia kabinos erdvė, puiki garso sistema su 6.1 garsiakalbiais, integruotas šaldytuvas ir elektra valdoma operatoriaus sėdynė.


Turite kombainą ar traktorių, kurį norite, kad atpirktume? Reikia individualaus finansavimo pasiūlymo? Domina komplektacija? Mes visada esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus: