Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-05-27

Šiandien startuoja naujojo John Deere 6195M ir John Deere C441R preso-vyniotuvo DEMO turas, kurio metu aplankysime net ir kur kas toliau nuo Lietuvos centro esančius rajonus. Norite įsitikinti šio tandemo galimybėmis? Svarstote kaip greitai bus sussukti ir suvynioti ritiniai? Koks bus darbų našumas?  Registruokitės žemiau esančioje formoje.

John Deere C441R presai skirti didžiausio našumo ir pašarų kokybės siekiantiems ūkiams. 2,20 m pločio Premium klasės kumštelinis rinktuvas surinks masę net ir iš plačiausių ir tankiausių pradalgių. 13 peilių MaxiCut smulkintuvas, su individualia spyruokline peilių apsauga užtikrins 80 mm pašaro pjausnio ilgį. Sustiprinti net 55 mm skersmens kameros ritinėlių guoliai atlaikys net ir daugiausiai išvermės reikalaujančias apkrovas. Unikali hidraulinė plėvelės laikymo stalo sistema leis pakeisti plėvelę greičiau ir lengviau. Vienos ašies preso važiuoklė leidžia pasiekti maksimalų manevringumą galulaukėse. Visų šių savybių dėka, pasiekiamas didžiausias našumas ir kokybė.

Mes gavę jūsų registraciją, išsiųsime jums informaciją, kur ir kada galėsite išvysti šią techniką besidarbuojančią laukuose arčiausiai Jūsų. Nepraleiskite šios progos!