Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

.

2021-09-15

Unikalus projektas - “Ūkininkas bando”. Projektas vyks pavasario ir rudens darbuose, dviejuose skirtinguose ūkiuose. Du ūkiai net po 300 moto valandų galės išbandyti traktorių John Deere 7R330 įvairiuose darbuose ir pasidalinti savo patirtimi, įspūdžiais, palyginimais. O efektyvus traktoriaus išbandymas, palengvins sprendimą ar verta keisti savo turimą traktorių į naująjį 7R.

2 ūkis. 2 Dalis. Žemės dirbimo darbai

Projekto "Ūkininkas bando" 2 dalis įsibėgėja! Šį kartą ūkio vadovo Manto filmuotas reportažas iš žemės dirbimo darbų! Kaip sekasi naujajam John Deere 7R darbuotis Marijampolės rajone?

2 ūkis. 1 dalis. John Deere 7R330 traktorius iškeliavo į naują ūkį

Traktorius vėl 300 darbo valandų įrodinės, ko yra vertas. Kadangi jau spėjo atlikti tam tikrus darbus javapjūtės metu, tad paklausykime, kokie pirmieji atsiliepimai iš naujųjų laikinų šio traktoriaus šeimininku!1. dalis. Projekto pradžia

O jeigu apie traktorių pasakotume ne mes, o juo dirbantys žmonės? #JohnDeere7R330 keliauja į Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė, kur jis darbuosis 300 mth, o ūkio darbuotojai dalinsis tikrais patyrimais, kas šiame traktoriuje patinka, o ką reiktų patobulinti. Skirtingi darbai, vienas traktorius ir nesuvaidintos emocijos. Žiūrim video!

2. dalis. Srutų laistymas

John Deere 7R traktorių patikėjom operatoriui Virginijui, kuris traktorių vairuoja daug metų, o dabar daugiausia darbuojasi su John Deere 8520, tad pažiūrėkime kokie jo pirmieji įspūdžiai? Kaip manot, technologijos padeda ar trukdo šiam patyrusiam operatoriui?

3. dalis. Arimų lyginimas su akėčiomis

#DOJUSagro #Projektas #ŪkininkasBando Mūsų John Deere 7R330 dūzgia Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė laukuose. Žiūrim video, kokius darbus dirba ir kaip sekasi.

4. dalis. Didelis traktorius šienavimo darbuose

Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės laukuose - pats pašarų ruošimo įkarštis, tad mūsų John Deere 7R330 neturi laiko kada poilsiauti. Žiūrim video, kaip sekasi ūkio operatoriui.

5. dalis. Projekto finalas

Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė baigė John Deere 7R330 traktoriaus bandymus savo ūkyje. ???? Traktoriaus keliaus į kitą ūkį naujiems bandymams, naujiems iššūkiams, kuriuos jau kitas ūkininkas šiam traktoriui bus paruošęs. ???? O dabar žiūrėkite, koks bendras traktoriaus įvertinimas po 300 darbo valandų Griškabūdžio bendrovėje.