Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2019-02-25

„Komatsu Forest Oy“ ir DOJUS įmonių grupė susitarė dėl prekybos nauja ir naudota „Komatsu“ miško technika, atsarginėmis dalimis ir serviso paslaugomis. Sutartis įsigalioja šių metų balandžio 1 d.

„Pasirašiusi šią sutartį DOJUS įmonių grupė savo prekių asortimentą papildė vienos didžiausių miško technikos gamintojų „Komatsu“ produkcija ir taip itin išplėtė miško technikos pasiūlą savo klientams,“ – teigia DOJUS įmonių grupės vykdantysis direktorius Audrius Kavaliauskas, toliau tęsdamas, kad įmonei suteikta puiki proga aptarnauti miško technikos klientus ir didinti „Komatsu“ produktų žinomumą ne tik Lietuvoje, bet ir Kaliningrado srityje. Iki šiol „DOJUS agro“ daugiausia dirbo žemės ūkio technikos rinkoje, tačiau įmonėje visada buvo specialiosios technikos padalinys, skirtas miško technikai ir įrangai. “Miškų sektoriuje mes matome plačias galimybes ir tai yra viena iš mūsų verslo strateginių krypčių, kurią mes tik stiprinsime. Komatsu partnerystė mums svarbus žingsnis ir puiki naujiena mūsų klientams”, teigia DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

DOJUS įmonių grupėje dirba 340 žmonių Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje, o metinė apyvarta siekia 115 mln. eurų. Susitarimas su „Komatsu“ apima Lietuvos ir Kaliningrado srities rinkas.


„Pasiūlyti savo miško techniką Lietuvai ją atstovaujant „DOJUS agro“ – svarbi „Komatsu“ ilgalaikės strategijos Baltijos šalių rinkoje dalis, – pasakoja „Komatsu Forest Oy“ generalinis direktorius Jari Alahuhtala, vasario 19 d. Kaune pasirašęs sutartį su „DOJUS agro“. – Mūsų praktinis tikslas – padidinti savo rinkos dalį prekybos miško technika ir serviso paslaugų srityse. Pasirašę sutartį su „DOJUS ago“ jau greitu laiku galėsime pagerinti savo galimybes atliepti į šiuolaikinėms technologijoms keliamus reikalavimus, o ilgalaikėje perspektyvoje – ir pagerinti klientų, įsigyjančių miško techniką, aptarnavimą,“ – tęsia J. Alahuhtala.

„Komatsu Forest Oy“ pradėjo savo atstovybių tinklo Baltijos šalyse reorganizavimą prieš dvejus su puse metų. Tuomet „Komatsu Forest“ atstovybe Latvijoje tapo „Sia Haitek Latvia“, kuri per šį laiką pasiekė puikių rezultatų. Šių metų vasario pradžioje dėl prekybos miško technika susitarta su Estijos įmone „MFO OU“. Sutartis su „DOJUS agro“ dėl atstovavimo Lietuvoje – paskutinė reorganizacijos dalis.

 

„Komatsu Forest Oy“, įsikūrusi Suomijos Pirkalos savivaldybėje, yra vienos iš didžiausių miško technikos gamintojų pasaulyje „Komatsu Forest Ab“ antrinė įmonė. „Komatsu Forest“ gamina „Komatsu“ prekių ženklo miško techniką Umeo miesto Švedijoje ir Čatanugos miesto JAV. „Komatsu Forest“ prekybos tinklas apima visas pasaulio šalis, kuriose išvystytas miškininkystės sektorius. Visos „Komatsu Forest Ab“ akcijos priklauso „Komatsu ltd“.