Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Galimybė užsidirbti papildomai: organinės anglies kaupimo programa

2022-05-19

Organinės anglies kaupimo programa –  tai būdas ūkiams papildomai uždirbti, keičiant savo žemės dirbimo technologiją. Ūkiai, dalyvaujantys organinės anglies kaupimo programoje ir augindami savo produkciją, tausojančios technologijos principu, gauna anglies kreditą. Laisvos rinkos pagalba, ūkiai vėliau gali savo sukauptos anglies kreditus parduoti industrijoms, kurios išskiria šiltnamio efektą sukeliantį anglies dioksidą.

Anglies kreditas – tai 1 tona CO2 dujų, kurią ūkis sukaupęs dirvožemyje gali parduoti įmonei, taip išsiperkant savo taršumą. Šiuos kreditus galima kaupti pupų bei tarpiniuose pasėliuose, kituose ilgos vegetacijos augaluose. O sukauptus kreditus galima išsikeisti į eurus!

 

Kaip sukurti anglies dvideginio kreditus ūkyje?

 

Šios praktikos kaupia CO2 dirvožemyje ir sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą (CO2, N2O, CH4).

Mūsų specialistų komanda padės Jums įgyvendinti šią organinės anglies kaupimo programą ir parduoti sukauptus kreditus. Su mūsų pagalba Jūsų ūkis galės lengviau pereiti prie tausojančios žemdirbystės technologijų. Padėsime susisteminti ūkio duomenis ir viso proceso metu prižiūrėsime ir konsultuosime, jog pasiektumėte savo išsikeltų tikslų.

Kaip veikia "eAgronom" programa?

 

Kokių žingsnių reikia imtis, norit pasinaudoti šia programa?

Jeigu įdomu sužinoti, kaip Jūsų ūkį paversti draugiškesniu gamtai ir papildomai iš to užsidirbti – užpildyk anketą apačioje. Pristatysime Jums anglies kreditų galimybę ir įvertinsime Jūsų ūkio potencialą daugiau uždirbti.
Pristatysime Jums duomenis, rodančius, kiek jūsų ūkis galėtų papildomai uždirbti, pakeitus ūkininkavimo technologiją. Susitariame dėl apmokėjimo sąlygų ir programos eigos. Į programą galima įtraukti visus arba dalį savo turimų žemės plotų.
Įvertiname Jūsų ūkio pastarųjų 3 metų duomenis. Apskaičiuosime dabartinę organinės anglies fiksacijos reikšmę. Šie duomenys bus kaip atspirties taškas programos pokyčiams. Surenkame ūkio duomenis: nustatome žemės dirbimo technologiją, vykdomą tręšimo planą, auginamas tarpines kultūras, šiaudų išvežimą iš lauko, atliekame dirvos tyrimus.
Pateikiame keletą variantų ūkiui labiau adaptuotis į tausojančią žemės dirbimo sistemą. Kartu su ūkininku suplanuojame ateinančių 10 metų ūkio technologiją pasirinktuose laukuose.
Kartą per metus susisiekiame su ūkiu ir kartu peržvelgiame tausojančios žemdirbystės vystymo strategiją, bei kaip Jums sekasi kaupti anglies kreditus. Kas penkis metus yra paimamas dirvos tyrimas, patvirtinti teigiamam pokyčiui.
Po dešimties metų ūkis gali parduoti savo sukauptos anglies kreditus ir pasiimti visas sukauptas pajamas. Tačiau, jeigu ūkiui finansai yra reikalingi ankščiau, yra galimybė pusę sukauptų kreditų parduoti avansu, dar nepraėjus minimaliam programos laikotarpiui.