Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-05-20

Mūsų garantija naujų S700 serijos kombainų savininkams

 

Remdamiesi Getingeno universiteto atlikto mokslinio tyrimo duomenimis, nė kiek neabejojame grūdų, nukultų S700 kombainais, kokybe ir garantuojame, kad sutraiškytų grūdų kiekis bunkeryje sieks <1 %. Priešingu atveju grynais apmokėsime skirtumą už 50 % grūdų**, pripažintų nuostoliais laukuose*.

Skaldyti grūdai = nepastebėti nuostoliai

Skaldyti grūdai gali lemti sekančias problemas:

  1. Baudos arba nuoskaitos iš sąskaitos už į elevatorių pristatytus grūdus
  2. Prastu sėklų daigumu
  3. Nuostoliais laukuose

Pirmosios dvi problemos paveikia ne kiekvieno ūkio pelną, tačiau paskutinė problema sutinkama visuose ūkiuose. Visos šios problemos kyla nepastebimai. Vokiečių mokslininkai** išsiaiškino, kad iki 50 % viso kombaino pažeistų grūdų kiekio lieka bunkeryje, o kiti pažeisti grūdai lieka lauke. Pavyzdžiui, 500 ha javų lauke, kurio derlius 8 t/ha, o kaina 160 eurų/t, nuostoliai lauke siekia 12 800 eurų! Kadangi sutraiškyti grūdai nesudygsta, net po pabirų sudygimo apžiūrėję lauką nesužinosite, kokį nuostolį patyrėte.

S serijos vieno rotoriaus technologija suteikia jums aiškų pranašumą prieš kitas, įprastesnes ir hibridines sistemas.

Be to, javai, kitaip nei tangentinėje kūlimo sistemoje, aplink rotorių apsisuka kelis kartus. Grūdai nuo varpų atskiriami trinties būdu – trinamasis poveikis labai švelniai atskiria grūdus, todėl pažeidžiama tik labai nedidelė jų dalis.

Gana tūkstančių eurų vertų nuostolių už suskaldytus grūdus!

 

ICA2 mato pažeistų grūdų kiekų ir automatiškai reguliuoja kombainą, taip kad nuostoliai neviršytų jūsų nustatytų ribų tam, kad jūsų pelnas būtų didesnis. Panašiose sistemose dažniausiai naudojama viena kamera. Kadangi šioje sistemoje naudojamos dvi kameros,  ji yra dar tikslesnė. Remdamasi šiais faktais, "John Deere" įmonė garantuoja puikią grūdų kokybę ir <1 % pažeistų grūdų.

Švarių grūdų elevatoriuje esanti didelio greičio kamera patikrina ar nėra šiukšlių ir suskaldytų grūdų. Perkūlimo elevatoriuje esančia didelio greičio kamera patikrinamas grūdų ir ne grūdų masės kiekis (MOG).
Pagrindiniame ICA2 ekrane galite valdyti visas automatikos funkcijas: nustatyti pageidaujamus kokybės ir našumo parametrus, matyti vaizdus iš skirtingų kamerų realiu laiku, naudodamiesi chronologijos mygtukais patikrinti, kaip kombainas keitė savo nustatymus per visą javapjūtę. Kamera realiuoju laiku rodo grūdus elevatoriuje. Pažeisti grūdai paryškinami oranžine spalva, o svetimkūniai paryškinami geltona arba žalia spalvomis. Tokia patikra žymiai pažangesnė nei tradiciniai metodai: rankiniu būdu ar žiūrint pro bunkerio langą.