Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Premium Used

.

2022-01-05

Molina, Ilinojus, Jungtinės Amerikos Valstijos. CES® 2022 Innovation Awards (Inovacijų apdovanojimai) renginyje, John Deere inovacijos robotikos bei išmaniųjų savaeigių mašinų kategorijose buvo išrinktos geriausiomis. John Deere jau trečius metus iš eilės pelnė Vartotojų Technologijų Asociacijos (VTA) inovacijų apdovanojimą, kuriuo pripažįstamas išskirtinis vartotojams skirtų technologinių produktų dizainas ir inžinerija. Šis pranešimas buvo paskelbtas prieš CES® 2022, įtakingiausią pasaulyje technologijų renginį, vyksiantį Sausio 5–8 dienomis Las Vegase, Nevadoje.

John DeereSee & Spray technologiją yra apdovanotas dviejose inovacijų kategorijose. See & Spray yra technologiškai pažangus robotas, skirtas darbui žemės ūkyje. Technologija kompiuterių ir mašininio mokymosi pagalba atskiria pasėlius nuo piktžolių bei tikslingai apdoroja tik piktžoles herbicidu. Ši individualių piktžolių aptikimo technologija mašinai suteikia regos dovaną, naudingą ūkininkui, aplinkinei bendruomenei ir gamtai.

„Technologijų kūrimas žemės ūkiui ir toliau įkvepia mus kurti pažangiausias išmaniąsias mašinas, sistemas ir sprendimus, skirtus dirbti su augalu individualiame lygmenyje ir taip padėti mūsų klientams“, – sako Jahmy Hindmanas, John Deere Technologijų vadovas. „John Deere yra naujovių priešakyje, o naudodami tokias technologijas kaip See & Spray, mes padedame savo klientams maksimaliai padidinti tvarumą, pelningumą, produktyvumą ir skaidrumą, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į svarbiausią darbą – maitinti augančią pasaulio populiaciją.“

 

See & Spray naudoja mašininį mokymąsi, kameras ir robotiką, kad atskirtų augalus nuo piktžolių. Šios technologijos ateitis yra labai svarbi norint apdoroti kiekvieną augalą atskirai, tiekti tik tai, ko kiekvienam augalui šiuo metu reikia, efektyvinti cheminių medžiagų naudojimą, apsaugoti dirvožemį ir augalus bei auginti sveikesnius, produktyvesnius pasėlius.

Inovacijų apdovanojimų kategorijoje „Robotika“ išskiriamos programuojamos ar kitaip išmanios mašinos, galinčios atlikti konkrečias užduotis arba atkartoti žmogaus judesius ar veiksmus. Išmaniųjų savaeigių  mašinų kategorija apibrėžia sprendimus naudojamus savaeigėse transporto priemonėse bei paslaugas nukreiptas į vairavimo ar važiavimo patirtį keičiančias technologijas. Produktus peržiūri ir įvertina teisėjų komisija, kurią sudaro dizaineriai, inžinieriai ir technologijų žiniasklaida. Produktai taip pat vertinami pagal jų inžinerinius parametrus, funkcionalumą, estetiką ir dizainą bei tai, kuo gaminys yra išskirtinis bei naujoviškas. Turintieji aukščiausią įvertinimą gauna „Geriausios inovacijos“ apdovanojimą.

Inovacijų apdovanojimai yra pagrįsti aprašomąja medžiaga, pateikta teisėjams. VTA netikrina pateiktų duomenų tikslumo ir neatlieka bandymų su mašina/daiktu, kuriam buvo suteiktas apdovanojimas.

Apie Deere & Company

Deere & Company yra pasaulinė lyderiaujanti kompanija, tiekianti pažangius produktus, technologijas ir paslaugas klientams žemės ūkyje – tiems, kurie dirba žemę ir augina derlių tam, kad galėtų patenkinti  didėjantį maisto poreikį pasaulyje.