Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

John Deere pristato naują 6M traktorių seriją!

2024-06-25John Deere" pristato naują 6M traktorių seriją

John Deere praneša apie naują 6M traktorių seriją, kurios modelių asortimentas gerokai išsiplėtė. Dabar šioje serijoje iš viso siūloma 17 modelių, įskaitant 10 didesnės nei 150 AG galios traktorių, tinkančių įvairiausiems ūkio poreikiams.

Nuo kompaktiško 6M 95 iki galingo 6M 250, apimančio įvairaus dydžio rėmų segmentus, ši serija dabar suteikia dar didesnį pasirinkimą ūkininkams, ieškantiems didelio našumo traktorių, kurių valdymas nėra sudėtingas. Svarbūs atnaujinimai: didelės galios 4 cilindrų 6M 150 ir patobulintas 6M 145 su šešiais cilindrais. Viršutinės klasės traktorių liniją dar labiau papildo 6M 230 ir 6M 250 modeliai su ypač didele 2900 mm ratų baze. Visuose modeliuose įrengtas 4,5 arba 6,8 l variklis, o transporto ar traktorių su kardanine pavara darbui suteikia papildomą iki 20 AG galią su išmaniąja galios valdymo (IPM) sistema.

Platus transmisijų pasirinkimas - nuo gerai žinomos ir patikrintos mechaninės PowrQuadTM Plus iki bepakopės AutoPowrTM technologijos - užtikrina optimalų našumą visiems poreikiams. Be to, visuose 6 cilindrų 6M modeliuose pasirinktinai galima įrengti didesnius hidraulinius siurblius, kurių našumas siekia 155 l/min arba iki 195 l/min, kad būtų galima pasiekti didžiausią našumą dirbant su didesniais padargais. Daugiau ir didesnių padangų variantų užtikrina didesnį pėdsaką lauke, kad dirva būtų mažiau sutankinta. Intuityviam traktoriaus valdymui ir kontrolei naujojoje 6M serijoje įdiegtos pritaikomos valdymo funkcijos, taip pat naujas statramsčio monitorius, kuris yra didesnis ir pilnai grafinis, todėl ūkininkai gali matyti ar keisti dar daugiau traktoriaus nustatymų nei anksčiau.

Išplėsta modelių linija Dabar 6M traktorių serijoje yra 17 modelių, iš kurių 10 yra didesnės nei 150 AG galios, skirtų įvairiems ūkiams. Nuo kompaktiško 6M 95, kurio didžiausia galia 120 AG su IPM, idealiai tinkančio darbui su priekiniu krautuvu ankštose vietose, iki galingo 6M 250, kurio didžiausia variklio galia 281 AG (IPM), skirto darbui.

Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos traktorius, skaitykite čia: https://bit.ly/4biG3MB