Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2019-12-19

DOJUS agro turi kuo pasidžiaugti! Nuo 2008 metų gyvuojanti DOJUS agro tradicija sveikinti kiekvienais metais jubiliejinius 100-ąjį, 200-ąjį, o kartais ir 300-ąjį traktorius, tęsiama ir šiais metais.  Džiugu, kad ir sunkesniais metais galime pasveikinti naujutėlaičio 100-ojo John Deere savininką Šilalės rajone – Valentiną Jurgilą.

100-asis John Deere traktorius jau pasiekė laimingąjį klientą Šilalės rajone, Paymėžio k. Tai puiki žinia, nes paskutinius tris metus žemės ūkis išgyveno permainingą laikotarpį, todėl mes optimistiškai išlydime jubiliejinį John Deere 6195M. John Deere 6 serijos traktoriai yra populiariausi 200AG galios segmente ir tai buvo 76-asis Lietuvos klientui išvežtas šios serijos traktorius. Ūkininkas Valentinas Jurgilas pasitikėjo įmone, kuri pirmauja traktorių rinkoje,  ir pasinaudojęs Europos Sąjungos parama įsigijo galingą pagalbininką su 150AG.

Šeimos ūkio pagrindinė veikla – gyvulininkystė, bet turi ir 100 ha ekologinį ūkį. Pagrindinės pajamos yra iš pieno, nes laiko 95 gyvulius, iš kurių 45 yra melžiamos karvės. Taigi, traktorius prisidės ne tik prie žemės dirbimo, bet ir prie pagrindinio darbo – pašaro ruošimo su presu-vyniotuvu.

Naujasis John Deere pakeis senąjį, todėl visi darbai bus atlikti našiau ir taip sutaupys laiko, kuris žemės ūkyje labai ribotas. Kitas John Deere traktoriaus privalumas tas, kad aptarnavimo kaštai yra vieni mažiausių rinkoje, todėl ilguoju laikotarpiu leidžia sumažinti eksploatacines sąnaudas. Tą leidžia pasiekti sąžiningos eksploatacinių skysčių ir dalių kainos bei itin ilgi aptarnavimo intervalai.

Klientas traktorių įsigijo  su "FarmSight UPTIME“ paketu. Džiugu, kad vis daugiau ūkių atranda John Deere FarmSight paketų privalumus:

  • galimybė gauti pakaitinį traktorių per 48 val. ir dirbti be jokių prastovų;
  • kasmetinė posezoninė traktoriaus eksperto patikrą;
  • kvietimas dalyvauti papildomuose operatorių mokymuose, kurie padeda geriau išnaudoti traktoriaus galimybes ir sumažinti degalų sąnaudas;
  • dalyvavimas kasmetinės traktorių klinikos mokymuose, kurių metu primenama ir paaiškinama, kaip teisingai prižiūrėti techniką sezono metu;
  • galimybė pasinaudoti palankesnėmis JDF finansavimo sąlygomis (palūkanos nuo 0%).

Kitas John Deere traktoriaus privalumas tas, kad aptarnavimo kaštai yra vieni mažiausių rinkoje, todėl ilguoju laikotarpiu leidžia sumažinti eksploatacines sąnaudas. Tą leidžia pasiekti sąžiningos eksploatacinių skysčių ir dalių kainos bei itin ilgi aptarnavimo intervalai.

Ūkininkas neslepia, kad John Deere traktorius vertina dėl patikimumo, patogumo, didelės traukos galios, profesionalaus DOJUS agro palaikymo ir ilgo garantinio laikotarpio. Anot V. Jurgilo: ,,John Deere yra John Deere“, todėl jis savo ūkiui renkasi tik patikimą  ir kokybišką techniką.

Nuo 2020 metų John Deere 6M serija atsinaujina, todėl ūkiams DOJUS agro galės pasiūlyti dar geriau jų poreikiams pritaikytą techniką. Naujas dizainas, pagerintas ir taip aukščiausius standartus atitikęs komfortas bei matomumas, pagerintos variklio charakteristikos ir pridėtos naujos opcijos: elektroninės hidroporos, LED žibintai, valdymo porankis, naujas interaktyvus prietaisų skydelis ir t.t.