Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2020-03-13

Mieli, klientai, partneriai, kolegos,

Esant nepaprastai situacijai, dėl visame pasaulyje plintančio koronaviruso (COVID-19) reiškiame pritarimą parodos „Ką pasėsi 2020” organizatoriams ir jų sprendimui atšaukti parodą, kuri šiais metais būtų šventusi 25-ąjį jubiliejų. Taigi, šiemet parodoje, kurioje kasmet susirenka žemės ūkio, sodininkystės, daržininkystės sektoriuje dirbantys žmonės  apžiūrėti naujienas, padaryti sėkmingus sandorius ar tiesiog pabendrauti, nepasimatysime.

DOJUS agro labai rimtai vertina (COVID-19) situacijos suvaldymo galimybę įvairiomis priemonėmis  ir vadovaujasi Pasaulio sveikatos organizacijos, Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro, Lietuvos valstybės Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centro rekomendacijomis, bei nurodymais. Esame socialiai atsakinga įmonė, todėl imamės visų reikiamų saugos priemonių, kad būtų užtikrintas tiek mūsų darbuotojų, tiek klientų bei partnerių saugumas, kiek jį galime paįtakoti savo jėgomis. Nors paroda atšaukiama, tačiau savo produktų ir paslaugų naujoves mielai pristatysime individualiai, telefonu, elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis. Konsultacijas ir kokybišką, bei saugų (kiek tai nuo mūsų priklausys) paslaugų teikimą ir toliau numatome teikti iki atskirų, bendros situacijos pasikeitimų, kuriuos nuolat stebime, ir į kuriuos reaguojame.

Susiklosčius tokiai ekstremaliai situacijai, išlikime pilietiški, palaikantys vieni kitus ir atsargūs. Saugokime brangiausią savo turtą – sveikatą.