Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Konferencijoje - 250 dalyvių

2023-02-06

Profesionalūs pranešėjai, ūkininkai iš visos Lietuvos, įdomus ir prasmingas turinys – tai konferencija „SVEIKAS DIRVOŽEMIS – DIDŽIAUSIAS TURTAS“. Konferencijoje visas dėmesys buvo sutelktas į dirvožemio sveikatą, jo gerinimą, puoselėjimą ir veiksnius, darančius įtaką, bei tvarų ūkininkavimą, iš kurio galima papildomai uždirbti.

Konferencijoje dalyvavo net 8 pranešėjai - kruopščiai atrinkti mokslininkai, ekspertai, tvarios ir tikslios žemdirbystės šalininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių, kurie dalinosi:

???? kokie dirvožemio tipai vyrauja Lietuvoje, koks jų ir auginamų kultūrų atsparumas drąstiškai kintant temperatūroms (V. Liakas)
???? kokie galimi pokyčiai dirvožemyje? Kaip efektyviai sukurti organiką jame? (D. Jones)
???? mikroorganizmai žemės ūkyje: švęstas vanduo ar svarbi technologijos dalis? (A. Jurys)
???? kokia tarpinių augalų nauda dirvožemio kokybei? (S. Boughton)
???? kaip gerinti dirvožemio būklę, nenutraukiant našaus žemės dirbimo? (S. Revell)
???? kaip ne tik investuoti į dirvožemio sveikatą, bet ir įveiklinti jį? (D. Pikčilingis, R. Saluoks)
???? dėmesys dirvožemiui Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros strateginiame plane: kokie yra privalomi reikalavimai ir kokios pasirenkamos priemonės (J. Motiejūnienė)

Norint turėti sveiką dirvožemį, svarbu jį nuolat stebėti bei analizuoti, esant reikalui konsultuotis ir kaupti savo gerąją praktiką. Lietuvoje yra be galo daug pažangių ūkių, kuriems rūpi gyvybės išlaikymas dirvožemyje tolimesnėje perspektyvoje, ne tik čia ir dabar. Dalyvių gausa tokio pobūdžio konferencijose tik patvirtina tai.

Tariame didelį AČIŪ už aktyvų dalyvavimą ir įsitraukimą, už visus jūsų klausimus - kartu tobulėti bei mokytis yra ne tik efektyviau, bet ir daug paprasčiau! :)

Daugiau apie konferencijos pranešimus: https://manoukis.lt/naujienos/renginiai/dirvozemis-kaip-islaikyti-sveika-ir-papildomai-uzdirbti

Dalinamės akimirkomis iš vykusios konferencijos ir lauksime visų kituose DOJUS agro renginiuose!