Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

KUHN šienapjovę ar grėblį perki – į Prancūziją skrendi!

2023-03-23

Šie metai mums ypatingi – jau 25 metus bendradarbiaujame su pasitikėjimą pelniusiu, vienu didžiausiu prikabinamos žemės ūkio technikos gamintoju KUHN! Šis prekės ženklas įkurtas 1828 m., Prancūzijoje, o pirmoji žemės ūkio technika buvo pagaminta dar 1864 m. Vėliau KUHN grupė augo ir plito į skirtingus žemynus ir dabar yra pasaulinė žemės ūkio technikos lyderė, kuri projektuoja, gamina ir gali pasiūlyti platų naujausios kartos, kokybiškos technikos bei paslaugų asortimentą. Su KUHN turime unikalią patirtį ir sprendimus, ateities ūkininkavimo iššūkiams!

Šio gražaus jubiliejaus proga, PIRMŲJŲ 10 laimingųjų, įsigijusių šienapjovę-plaušintuvę KUHN FC 9330 RA arba bet kurį KUHN MERGE MAXX serijos grėblį, laimi kelionę į Prancūziją! Įdomi profesinė ir pramoginė programa – garantuota! Pamatykite gyvai, kaip gimsta KUHN mašinos. Gebėjimas diegti naujoves, kokybė ir jos kontrolė, tvirtumas, tikslumas, efektyvumas, patikimumas – tai yra KUHN.

Naujoji rinkoje KUHN FC 9330D RA kombinuota šienapjovė-plaušintuvė, net 9,3 m darbinio pločio, kurią gamintojas pristatė atsižvelgiant į klientų poreikius, klimato kaitos rodiklius, rinkų specifiką. Ši mašina savo konstrukcijos ypatumais ir darbo kokybe visiškai skiriasi nuo tradicinių šienapjovių:

  • OPTIDISC ELITE tvirtos konstrukcijos pjovimo stalas;
  • naši ir nesudėtingai reguliuojama plaušinimo sistema;
  • hidropneumatinė LIFT-CONTROL sistema neprilygstamam paviršiaus kopijavimui;
  • pagerintas saugumas;
  • geresnė prieiga prie traktoriaus galinės dalies;
  • nesudėtinga techninė priežiūra.

Dar vienas produktas, vertas pasididžiavimo – KUHN MERGE MAXX juostinis grėblys. Segmentas yra tikrai platus, nes gamintojas pagalvojo apie kiekvieną ūkį ir grėblius gali pasiūlyti tiek dideliems ūkiams (grėblio darbinis plotis nuo 8,85 iki 11 metrų), tiek mažesniems ūkiams (grėblio darbinis plotis nuo 5,5 iki 7,5 metrų). Šie unikalūs grėbliai pasižymi greitu, našiu ir labai švariu pašaro surinkimu iš laukų:

  • rinktuvų pagalba, pašaras sumetamas ant transporterių, kurie, nustačius pagal poreikį, geba formuoti savalką tiek centre, tiek abiejuose šonuose, tiek kiekviename šone atskirai;
  • rinktuvo pirštai priartėja visiškai prie dirvožemio, tačiau jo neliečia. Tai užtikrina visiškai švaraus pašaro surinkimą.

 

Pasiūlymas galioja: 2023 03 30–2023 09 01.