Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Naudota technika

2019-08-14

#DOJUSagro #BANDYMAIlaukuose Jau kelinti metai gamta negaili iššūkių, tad visi stebime laukus akyliau.Tačiau, kad galėtume ne tik iš tolo vertinti aplink mūsų būstines esančius laukus, bet ir realią pasėlių padėtį skirtinguose Lietuvos regionuose, dar praeitų metų rudenį startavom su bandymais laukuose. Kadangi mūsų stiprybė – technika bei kompleksiniai sprendimai žemės ūkiui , tad būtent ir bandysime skirtingas mašinas, skirtinguose laukuose, pagal skirtingas technologijas. Žiūrėsim, kaip seksis užauginti derlių ne pačiomis geriausiomis gamtinėmis sąlygomis. Ir be abejonės, dalinsimės savo patirtimi, įžvalgomis, sėkmėmis ir nesėkmėmis su jumis. Tad šiandien startuojam su pirmu reportažu ir kviečiam aktyviai diskusijai,klausimams, komentarams.

 

#DOJUSagro #BandymaiLaukuose #2dalis Prieš gerą savaitę lėkėm į Radviliškį žiūrėti, kaip sekasi antrajam mūsų bandymų laukui, kaip atrodo kviečiai, kiek dirvožemis išlaikęs drėgmės ir panašiai. Tą dieną mūsų kolegą Evaldą persekioją lietaus debesys, panašu, kad vis tik atnešė papildomos drėgmės( bent jau kiek gavom žinių iš Šiaurės Lietuvos ūkininkų), tačiau tą dieną dar viskas buvo kiek kitaip. O kaip pas jus situacija laukuose?

 

#DOJUSagro #BandymaiLaukuose #3dalis Praeitą savaitę lankėme mūsų minimalaus žemės dirbimo ir sejos technnologijos bandymų lauką Kauno rajone. Žieminių kviečių pasėlis, nepaisant sausringo laikotarpio atrodo išties gerai. Paklausykite mūsų kolegos Mantvydo komentaro apie šį lauką, kas su juo buvo daryta ir koks rezultatas šiai dienai.

 

#DOJUSagro #BandymaiLaukuose #4serija Dalinamės karštomis naujienomis iš mūsų bandomųjų laukų. Mūsų derlius, kaip ir jūsų – pribrendo. Tad dalinamės akimirkomis, kaip mums sekėsi jį nuimti ir kokius rezultatus gavome. Visą mūsų reportažų ciklą žiūrėkite mūsų Youtube paskyroje ????

 

#DOJUSagro #BandymaiLaukuose #5serija Javapjūtės įkarštyje, kai visi prieš savaitę "dūzgė" laukuose, ten ir mes darbavomės žiūrėdami koks derlius užaugo kitame mūsų bandomajame lauke. Žiūrėkite kaip mums sekėsi. O visus mūsų reportažus iš bandymų laukuose žiūrėkite mūsų YouTube paskyroje.