Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Metas sezoninių mašinų patikrai

2022-10-05

EXPERT CHECK: GARANTUOTAS NAŠUMAS

Prasidėjus naujam sezonui tikitės, kad Jūsų technika veiks be prastovų, didesnių išlaidų, važiuos saugiai ir dirbs maksimaliu našumu. Nuo to priklauso Jūsų verslas. Ar tikrai Jūsų technika pasiruošusi naujam sezonui? Išvenkite netikėtumų ir užsiregistruokite „Expert Check“ patikrai.

PATIKRINKITE VISĄ SAVO TECHNIKĄ IR SUTAUPYKITE

Tikrinkite daugiau, mokėkite mažiau: Pasinaudokite patraukliu kainos pasiūlymu ir sutaupykite užregistruodami patikrai daugiau nei vieną mašiną. Atvežkite „Expert Check“ savo traktorius, pašarų kombainus, ritininius presus ar purkštuvus ir gaukite papildomą nuolaidą

  • Du technikos vienetai -10% nuolaida
  • Trys technikos vienetai- 15% nuolaida

TEGUL  JŪSŲ „ JOHN DEERE“ VEIKIA ILGAI IR LAIMINGAI

Ar turite senesnę nei 7 metų „John Deere“ mašiną? Mes padėsime užtikrinti, kad ji veiktų puikiai ir patirtumėte mažiausias įmanomas išlaidas.

EXPERT CHECK PURŠKTUVAMS

Mūsų išsamios techninės patikros metupurkštuvas paruošiamas žiemos sezonui irapsaugomas nuo šalčio poveikio.

EXPERT CHECK KOMBAINAMS

EXPERT CHECK SAVAEIGIAMS PAŠARŲ SMULKINTUVAMS IR PRESAMS

Tai tik pavyzdiniai technikos patikros pasiūlymai. Susisiekite su jūsų technikos serviso atstovu ir užsisakykite "Expert Check" paslaugą, sužinokite kiek kainuos atlikti būtent jūsų technikos patikrą. Specialios kainos galioja iki 2023 m. kovo 31 d. Darbams atlikti susitariamas patogus laikas. Kainoms bus pritaikytas PVM.