Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Metas traktorių patikrai

2023-10-03

Tinkamai paruošę savo techniką užtikrinsite jos veikimą maksimaliu pajėgumu, todėl ateinantis sezonas bus pats geriausias. Kaip sumažinti prastovas, išlaikyti maksimalų našumą minimaliomis sąnaudomis, nepriklausomai nuo mašinos amžiaus? Registruokitės „Expert Check“ patikrai jau šiandien ir jūsų technika veiks be prastovų, didesnių išlaidų, važiuos saugiai ir dirbs maksimaliu našumu!

Palaikykite puikią senesnės John Deere technikos būklę ir užtikrinkite, kad naujos mašinos dirbtų maksimaliu pajėgumu. Pasirinkite tinkamiausią Jums:

 

Naujesnėms mašinoms:
visapusė patikra ir remontas, naudojant originalias dalis, kad jūsų mašina veiktų maksimaliu našumu, mažesnėmis sąnaudomis ir be prastovų.
Senesnėms nei 7 metų mašinoms:
išsami patikra, kurios metu daugiausiai dėmesio skiriama dažniausiai gendančių dalių patikrinimui, kad mašina veiktų maksimaliu našumu.

 

Tikrinkite daugiau, mokėkite mažiau: pasinaudokite patraukliu kainos pasiūlymu ir sutaupykite užregistruodami patikrai daugiau nei vieną mašiną. Attlikite „Expert Check“ savo traktoriui, pašarų smulkintuvams, kombainams, ritininiams presams ar purkštuvams ir gaukite papildomą nuolaidą:

  • Du technikos vienetai -10% nuolaida;
  • Trys technikos vienetai -15% nuolaida.