Sekite mus:
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Technikos pardavimai
Servisas
Atsarginės dalys
Sekite mus:

Naujasis „StarFireTM 7000“ GPS imtuvas - lengvas būdas dirbti dar tiksliau

2022-03-09

Svarbu žinoti:

  • be jokios papildomos įrangos ar aktyvacijų šis imtuvas užtikrina +/- 2,5 cm tikslumą;
  • darbus pradėsite net triskart greičiau nei anksčiau;
  • apsauga nuo ilgapirščių su PIN kodu;
  • Universali versija pasieks prekybos taškus nuo 2022–2023 metų žiemos sezono.

 

 

„John Deere“ naujasis „StarFireTM 7000“ imtuvas – lengvas būdas dirbti dar tiksliau. Be jokios papildomos įrangos šis imtuvas užtikrina +/- 2,5 cm tikslumą bei garantuoja dar geresnę aprėptį.

Vis daugiau ūkininkų norėtų darbams naudoti RTK signalą, tačiau pirminė investicija juos atgraso. „John Deere“ siūlo naująjį „StarFireTM 7000“ DGPS imtuvą su nauju korekcijos signalu: „StarFireTM RTK“. Naujuoju signalu galima naudotis įsigijus periodinę licenciją – nereikia jokios papildomos įrangos ar brangių aktyvacijų.

Prisijungimo prie tinklo laikas nesiekia 10 minučių, taigi, darbus pradėsite net triskart greičiau nei anksčiau. Įrašytų lauko ribų pakartojamumas yra bent 5 metai, tad galėsite tiksliai atkartoti važiavimo A-B trąsas ir technologines vėžes skirtinguose pasėliuose. RTK signalu užfiksuotas lauko ribas taip pat galima naudoti viso sezono metu, pavyzdžiui, purškiant – purškimo sijos sekcijų įjungimui ir išjungimui.  Tai reiškia, kad „John  Deere“ siūlomas sprendimas suteikia vis daugiau tiksliojo ūkininkavimo galimybių.

Kaip ir ankstesniuose modeliuose, naujasis imtuvas standartiškai priima SF1 korekcijos signalą, kurį galima patobulinti į radijo ar mobilųjį RTK signalą.  „StarFireTM 7000“ imtuvas, be GPS ir GLONASS, taip pat priima „Galileo“ ir „BeiDou“ palydovinius signalus. Taip be jokių papildomų išlaidų užtikrinamas stipresnis signalas, kuriam mažiau įtakos turi trikdžiai, pavyzdžiui, medžiai ar kiti objektai.

Klientai galės rinktis universalų arba integruotą imtuvą. Integruotas imtuvas ant mašinos stogo integruojamas gamykloje, o universalų imtuvą galima atjungti ir naudoti kitose mašinose. Laikant už šonuose esančių rankenų imtuvą paprasta pernešti iš vienos mašinos į kitą. Šis imtuvas suderinamas tiek su naujomis, tiek su senesnėmis John Deere sistemomis.

 

Apsaugai nuo ilgapirščių „John Deere“ rekomenduoja nustatyti PIN kodą. Operatoriaus ir administratoriaus paskyroms galima priskirti skirtingus PIN kodus.  Papildomai apsaugai siūlomas komplektas su mechaniniu užraktu, kuriame galėsite saugiai laikyti nenaudojamą imtuvą.

Naujojo „StarFireTM 7000“ integruotas versijas galėsite užsisakyti kartu su 2023 metų kombainais. Universali versija pasieks prekybos taškus nuo 2022–2023 metų žiemos sezono.